Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила»» висловлює слова вдячності генеральному директору VAB Лізинг Людмилі Семенівні Золотарьовій за виявлене сприяння в реалізації програми «Допомога медичному закладу КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради», яка реалізовувалася у рамках здійснення соціального проекту «Здорова нація – багата держава» у червні 2019 року.

Мета проекту: організація та проведення благодійних заходів у соціальній сфері, спрямованих на підтримку профілактики захворюваності та зниження інвалідності населення; організація та проведення в межах повноважень благодійного фонду профілактичної роботи з охорони здоров’я, забезпечення доступного медичного обслуговування населення для удосконалення їх знань і практичних навичок щодо збереження власного здоров’я; сприяння та допомога у придбанні й доставці лікарських засобів, медичного обладнання та інших препаратів для медичних установ.

Програма «Допомога медичному закладу КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради» передбачала допомогу у придбанні наступного обладнання: 1) лампа щілинна «Біомед» YZ-05 з столом (1 шт.),  2) пристрій неонатальний для фототерапії НО-АФ-Led (1 шт.), 3)  ліжко ЛФ-3 з матрацем, опорним тримачем ТО-2, боковими огородженнями, підставкою навісною під судно (6 шт.) на загальну суму 228 482,00 грн.

Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила»» Ярослава Сергіївна Токар наголосила, що «вищезазначена програма була реалізована лише завдяки багаторічній співпраці нашого фонду з компанією VAB Лізинг, яка вже не перший раз демонструє свою підтримку, надійність і високу відповідальність у здійсненні різноманітних проектів та договорів за згодою сторін».

Допомога була надана КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради», якою керує на посаді головного лікаря Сергій Миколайович Наталенко. Сергій Миколайович – висококваліфікований, досвідчений спеціаліст, який знає та любить свою справу, досконало  володіє основними методами обстеження, хірургічного втручання та комплексного лікування онкологічних хворих. Він добре володіє методикою оперативних втручань (мастектомія, оперативні втручання на шлунку та товстому кишківнику), проводить хіміотерапевтичне лікування онкологічних хворих, застосовує на практиці сучасні методики  обстеження та лікування. Головний лікар має вищу кваліфікаційну категорію лікаря-онколога та вищу категорію з організації та управління охороною здоров′я.

КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради» надає медичну допомогу онкологічним хворим й з прилеглих районів, тому дуже важливо було забезпечити її хоча б частиною того обладнання, яке вона конче потребує і не може отримати за рахунок державного бюджету.

Робіть добро і воно повернеться вам сторицею!