Мандруючи по світу, діти наших програм, паралельно відпочинку, знайомляться із культурою та звичаями інших народів світу, зустрічаються з представниками дипломатичного корпусу та українськими громадами за кордоном, спілкуються з місцевим населенням.
Програми цього напрямку охоплюють широкий спектр різноманітних культурних, національно-патріотичних та просвітницьких заходів.
🌞 Після літніх подорожей 2020 до Єгипту та закладених дружніх відносин із дітьми місцевого населення, ми прийшли до згоди започаткувати новий гуманітарно-освітній проект «Діти пустелі».
💕 Цей проект стане доповненням до нині існуючого проекту «Українська книга ходить світом» для україномовних дітей усього світу.
☝🏻 Мета нового проекту «Діти пустелі» – підтримати арабську націю у вивченні дітьми основ граматики та європейським мовам. Цей проект є важливим для співпраці України та Єгипту і має високу гуманітарну місію.
🌱 Для початку наш Фонд планує зі сторони України: підібрати кадровий склад освітян, готових долучитися до волонтерської діяльності, зібрати необхідне канцелярське приладдя, розфарбовки, книжки англійською та іншими мовами, вивчити існуючі напрацювання від інших гуманітарних міссій, залучитися підтримкою міжнародної спільноти, здійснити інші важливі кроки в організації зазначеного процесу.
🙏🏻 Маємо надію на підтримання діалогу з муніципальними установами України, налагодженням ефективних тісних контактів між представниками громадських організацій, благодійних установ та бізнес спільноти, що очікувано має призвести до створення банку допомоги для здійснення гуманітарно-освітнього проекту «Діти пустелі».
Виходячи із досвіду реалізації інших проектів, звертаємося з метою:
🔸 посприяти фонду у налагодженні контактів із подібними цілями з громадськими організаціями, задля допомоги у формуванні програми гуманітарно-освітнього проекту «Діти пустелі»;
🔸 надати, за можливості, інформацію про подібні проекти, які здійснюються міжнародними структурами та несуть гуманітарну міссію;
🔸 організувати збір книг та шкільної канцелярії;
🔸 бажаючих волонтерів записатися для участі в проекті.
☎️ Контактний телефон: +38 (098) 8165606 Viber МБФ ВО «Крила»
❤️ Будемо щиро вдячні за будь-яку підтримку з Вашого боку! Адже такі проекти є запорукою просування інтересів України як гуманітарної країни у світовому культурно-освітньому просторі, сприятимуть в майбутньому розвиткові культурної дипломатії, формуванню позитивного іміджу країни як європейської, демократичної, гуманної держави зі своїм унікальним місцем у світі.