Нині вже ні для кого не є таємницею той факт, що вирішальним у формуванні не лише дітей, а й дорослого населення планети, становленні їхніх уподобань і цінностей, формуванні свідомості і особливостей мислення має оточення людини і комунікаційні зв’язки.

На сьогоднішній день все дедалі більше виникає потреба у взаємному одночасному спілкуванні багатьох людей: людей різних професій і різного віку, людей з різних країн і різних національностей, людей сильних і спортивних, людей з інвалідністю та людей, які вимушені переселятися з рідної домівки внаслідок воєнних дій. Адже спілкуючись з ними, наше життя стає більш повним і гармонійним, емоційним і насиченим. Ми пізнаємо щось нове і самі розвиваємося, вчимося долати перешкоди й рухатися далі.

Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила»» долучився до такої комунікації ще у 2007 році і з того часу займається численними благодійними проектами, що охоплюють велику кількість дітей соціально незахищених категорій із різних регіонів України. Чільне місце серед цих проектів займає організація доброчинних подорожей українських дітей за кордон, що мають культурно-освітню та пізнавальну спрямованість.

Як зауважує голова Правління фонду Ярослава Токар, «у рамках цих програм, протягом 11 років своєї діяльності, для близько 8 тисяч дітей – дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей учасників АТО/ООС, дітей із звільнених територій Донбасу, наш фонд винайшов можливості для оздоровлення та культурного збагачення як в Україні, так і за її межами. Багато допомоги нам надавали дипломатичні установи, українські громади за кордоном, іноземні партнерські організації (https://www.facebook.com/kryla.org.ua/, http://kryla.org.ua/), за що ми їм безмежно вдячні».

І нині наш фонд розробив нову програму для оздоровлення дітей і молоді – Міжнародна школа дайвінгу. Вона розрахована для юних професіоналів дайвінгу. Відпочинок є не менш привабливим, аніж All inclusive».

Проживання – на віллі біля моря. Барвисте поєднання гір і моря з його багатим підводним світом, дайвінг та їзди на квадроциклах і верблюдах по пустелях, світанки і заходи сонця на горах Синаю, вечері під зоряним небом і запальні вечірки у поселеннях бедуїнів чекають на своїх шанувальників впродовж цілого року, а не лише під час літніх канікул.

З 20 по 30 серпня 2019 року від фонду відкривачами і першими першопроходцями в Єгипті по цій програмі стало 16 дітей.

«Ми познайомилися з абсолютно дивовижним Єгиптом – наземним і підводним, – згадують учасники програми після приїзду на Україну. Нам дуже сподобалися екзотика відпочинку, катання на верблюдах біля берегів Червоного моря, бедуїнська вечеря в горах, екскурсія до заповідника Рас абу Галум та світанки дивовижного Дахабу. А ще – багато драйву від занурення під воду і споглядання дивовижного морського світу з його мешканцями та неймовірними коралами».

«А корабель зі скляним дном ви раніше бачили? А знаєте яка вага екіпіровки дайвера та як промивати ніс чи окуляри під водою? А скільки ви часу зможете перебувати під водою без тренувань – знаєте? А як краще розглядати корали і спостерігати за юркою рибкою і як робити фото цієї краси під водою, знаєте?» – такі питання ми задаємо зараз, а у програмі показуємо та навчаємо.

«Чи готові ми повернутися сюди знову? Сміливо скажемо: так, готові! Адже ми тепер вже багато чого навчилися, спробували і у нас вийшло! А що не вийшло зробити і здійснити – залишимо на потім, щоб було ще чим займатися і досліджувати в підводному царстві Червоного моря!» – із захватом ділилися своїми враженнями учасники програми.

За бажанням, всім, хто зацікавився програмою Міжнародної школи дайвінгу, можна записуватися протягом року за телефоном вайбер +380968165606. Також отримати більш детальну інформацію про поїздки, тренерів і умови навчання професійно досліджувати підводний світ можливо на сторінці соціальних мереж за посиланням

Вітаємо вас у наших наступних програмах!