Голові Правління
Всеукраїнської благодійної організації
«Волонтерське  об’єднання «Крила»
Ярославі Токар

Шановна пані Ярославо!

Щиро вдячні Вам за постійну підтримку заходів, які організовує та проводить Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького району міста Києва та Центру соціально-психологічної підтримки  дітей та молоді з функціональними обмеженнями та сімей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Гарною традицією для нас стало проведення районного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Щороку учасниками фестивалю стає дедалі більша кількість талановитих дітей та молоді, які мають обмежені фізичні можливості. Вони стають учасниками різноманітних конкурсів, змагань,  беруть участь у виставках з творчих робіт, соціокультурних заходах, і це, безперечно,  підіймає їх самосвідомість як повноправних учасників суспільного життя в державі.

12 листопада 2014 року Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді буде проводитись ХIV районний фестиваль творчості дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями  «Повіримо у себе» (вул. Кошиця,11, актова зала Дарницької РДА).

Фестиваль спрямований на виявлення, розвиток та підтримку талантів дітей та молоді з інвалідністю. В програмі фестивалю:
– виставка творчих робіт дітей та молоді з інвалідністю;
– святковий концерт талановитих дітей та молоді;
– нагородження учасників фестивалю.

Користуючись нагодою, вкотре звертаємось до Вас із проханням підтримати проведення вищезазначеного заходу шляхом спонсорської допомоги на придбання сувенірної продукції для його учасників.

Будемо дуже вдячні, якщо наше звернення знайде Вашу підтримку!

З повагою,
Директор                                                                                                                                                                                         С.Л. Смирнов

лист