Ювілейне свято не лише стало традиційним, а й побило усі рекорди. У 2019 році «Казкові мрії» вважається наймасовішим форумом дітей із інвалідністю, що увійшов до Національного реєстру Рекордів України.

У ньому зареєструвалося 565 учасників віком від 6 до 35 років, а загалом зібралось більше 1000 людей.

Свято краси, добра і талантів відбулось у Києві 3 червня. Саме тут провели традиційний щорічний фестиваль «Казкові мрії».

Організаторами заходу, як і у перший рік заснування, стали Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» і Міжнародний благодійний фонд «Справедливість».

Для чого ми це робимо? Все дуже просто. Щоб підтримати для розвитку творчі здібності та потенціал дітей із інвалідністю, привернути увагу громадськості до їхніх проблем. Ми вважаємо, що мрії не просто можна, а й треба втілювати у реальність. Особливі дітки дуже талановиті. І ці таланти повинні бачити всі.

У свою чергу для людей з інвалідністю дуже важливою є соціальна адаптація. А такі заходи як «Казкові мрії» додають учасникам впевненості і розуміння, що вони є частинкою цього світу і кожен із них має право бути успішним та реалізованим.

Тож під час фестивалю учасники зі всієї України показували на сцені акторську гру, малюнки, вироби хенд-мейд, а також танцювали і співали. Загалом було шість номінацій:

  • хореографія;
  • вокал;
  • циркове мистецтво та оригінальний жанр;
  • акторська майстерність;
  • інструментальний жанр;
  • малювання та декоративне мистецтво (живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво та декоративне мистецтво).

Цього року організатори вирішили розширити вікову категорію. Якщо раніше максимальний вік учасників був 20 років, то цього разу – 36.

Відтак, змагалися учасники у п’яти категоріях: до 8 років, 9-14 років, 15-20 років, 21-30 років (категорія молодь), а також «змішана категорія», у якій виступили колективи.

Оцінювало учасників журі, до складу якого увійшли зірки української естради, культурні діячі, мистецтвознавці, а також представники освіти. Зокрема, співачка Злата Огнєвіч, прима-балерина Катерина Кухар, українська письменниця Лариса Ніцой, художник-постановник кіно Інга Житня, легенда футболу Влад Ващук та улюблений актор молоді по серіалу «Школа» Сергій Власенко.

Усім учасникам вручили нагороди, почесні титули та дорогоцінні подарунки. Без відзнак не залишилась жодна дитина.

Крім виступів, діти мали можливість долучитись до різноманітних майстер-класів, поїсти морозива, познайомитись між собою та знайти нових друзів. Ведучими заходу були  відома українська телеведуча, акторка театру та кіно Тала Калатай та відомий український шоумен Мішель Сайкалі.

Додамо, що вперше фестиваль відбувся у місті Олександрія 5 років тому. Тоді на Кіровоградщину з’їхалось 400 учасників – дітей і молоді з інвалідністю. Його приурочили до Всесвітнього дня дитини. Вже у той час Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» із партнерами вірили, що масштаб фестивалю має розростись по всій Україні. І ми надзвичайно щасливі, що досягли успіху і з кожним роком географія фестивалю все таки зростає. Приємно чути щирий сміх дітей та бачити вдячність у очах їхніх батьків. Такі моменти надихають творити добро!!!

Щире спасибі основному спонсорові фестивалю зі сторони нашого фонду – компанії VAB Лізинг.

Також особливі слова вдячності основному партнеру – Міжнародному благодійному фонду «Справедливість», а також Дарницькій районній державній адміністрації і Громадській раді Дарницької РДА м. Києва за спільність ідей і злагоджену роботу у проведенні свята краси і добра «Казкові мрії».

Загалом Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» щиро дякує усім, хто долучився і допоміг влаштувати свято: партнерам та їх спонсорам, меценатам, волонтерам, а також кожному, хто був із нами протягом усього періоду підготовки та проведення свята.

Це прекрасно, коли гуртом вдається змінювати світ на краще.

Фонд “Справедливість”

Фонд Благодійний фонд Волонтерське об’єднання “Крила”

VAB Лізинг