У Національному Цирку України, напередодні Хелловін, ожили моторошні історії з класичних голлівудських фільмів жахів, в яких панували страхітливі персонажі, і кожен зі своєю містикою. Маріонетки, клоуни, фріки, карлики, силачі в трико, бородаті жінки, повітряні акробати, жахливі звуки, гра зі світлом, немов «Freak Circus» епохи 19 сторічча, затягнули всіх павутиною таємничості.

На захоплюючу подію, що тривала лише два дні та аналогів якої Україна ще не бачила, МБФ «ВО «Крила» запросив близько 200 дітей. Такий щедрий подарунок став можливим за сприяння та спонсорській підтримці компаній – сервісу з продажу квитків на розважальні події України Kontramarka.ua, спортивні події Esport.in.ua та рекламному агенству “Energymedia”.

Діти з Донбасу, які тимчасово проживають у пансіонаті «Джерело» в Пущі-Водиці, малеча із Соціально-реабілітаційного центру «Родина» та ліцеїсти НОК КВЛ ім. І.Богуна (Боярка) за мить отримали заряд адреналіну, що можна порівняти лише зі стрибком у прірву.

Пригоди почалися набагато раніше циркової арени. Ще до старта вистави гостей чекала справжня ярмарка чудес та надприродного, де над створенням та монтажем декорацій займалися кращі європейські фахівці. В якості живих декорацій з метою відтворення необхідної атмосфери працювали професійні циркові та театральні артисти, танцюристи, акробати, гімнасти з нашої країни та Європи. Одним з найяскравіших перформенсів став виступ комік-трупи «Mim-i-Richi» в жанрі пластичної комедії. Українській публіці випала нагода побачити вечір чудес від кращих представників світової циркової сцени. Канатоходець, трюкач із шаблями, Дракула, мертва наречена, вершник без голови – в День всіх святих налякали підопічних «крил» до божевілля. Спеціально запрошені музиканти гурт «Selfy» та DJ ANTAІ своєю моторошною музикою наганяли страх та змушували дітей хапатися за крісла. Незвичайний грим героїв, характерний для подібних заходів, музика шарманки, цукерки у формі закривавлених очей, силуети привидів, голови, що звисають зі стелі – такого заряду емоцій та вражень запрошеним вистачить надовго.

«Дивовижно! Досить динамічно та цікаво! Тому і радість дітей була величезною! Їх яскраві емоції і гучні оплески дуже підтримували виступи артистів. Зусилля благодійного фонду в організації запрошень для благодійного заходу не пройшли даром: по очах кожної дитини ми прочитували, що циркова програма буде ще довго жити в серцях наших юних підопічних», – зазначила пані Людмила, супроводжуюча однієї із груп.