Напередодні Новорічних свят та Різдвяних канікул Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання “Крила”» спільно з компанією компанією EnergyMedia долучилися до реалізації благодійної програми «Зробимо життя дітей кращим» та зробили дітлахам новорічний подарунок. Спонсори подарували більше сотні квитків для візиту до одного з найбільших історико-розважальних комплексів під Києвом, що має назву «Київська Русь» на шоу-програму «Новорічна казка». Даний проект був реалізований Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» для вихованців Комунальної установи «Пугачівський психоневрологічний інтернат» (с. Березневе Коростенського р-ну), хворих на олігофренію в стадії імбецильності та хворобу Дауна IІІ–ІV групи інвалідності та Комунальної установи «Новоборівський дитячий будинок-інтернат» (с. Нова Борова Хорошівського р-ну), у якому перебувають вихованки II групи інвалідності – психо-неврологічні відхилення, з діагнозом «Олігофренія в стадії імбецильності».

У подорож за новорічною казкою дівчата відправилися 22 грудня 2018 р. Їм потрібно було подолати приблизно 200 км, щоб дістатися до бажаного місця. Це майже три години в дорозі. Таку відстань вихованки з Новоборівського дитячого будинку-інтернату долали вперше. Але це не головне, найважливіше – нові враження, позитивні емоції, незабутні зустрічі й приємні сюрпризи.

У Князівстві «Київська Русь» на дівчат вже чекала дуже насичена святкова програма з інтерактивами від Святого Миколая, Діда Мороза та Снігуроньки, захоплююча авторська вистава-мюзикл зі спецефектами та вогнями (від головного режисера театру Древній Київ – Олександра Андрієнка), де діти були запрошені стати учасниками казки та звільнити Зимоньку від полону.

У ролі Княгині Зими виступила всесвітньо відома українська співачка, заслужена артистка України та переможниця 14-го конкурсу краси «Місіс Світу» Наталія Захур (сценічно – Камалія), подарувавши всім присутнім чудові новорічні пісні та налаштувавши на новорічний лад присутніх.

Під час перебування в комплексі, дівчата з Житомирщини могли також насолоджуватися виступом кінно-трюкового театру, який використовував у своїх номерах справжню середньовічну зброю, та брати участь у запальних хороводах та флеш-мобах.

«Мета наших дій – розширити світогляд дітей з особливими освітніми потребами, вивезти їх із звичного буденного режиму у соціум, познайомити дітей з культурною спадщиною рідної країни та надати їм можливість активно пізнавати оточуючий світ, а найголовніше – подарувати казку, яку кожен із нас очікує протягом року, а найбільше – під час новорічних свят», – зазначила Голова фонду МБФ «ВО «Крила» Ярослава Токар.

А що ще потрібно для здійснення дитячих мрій? Звичайно, що солодощі та подарунки від Діда Мороза. І щоб збулися ці мрії, свої зусилля об’єднали чимало організацій, приватних підприємств, фізичних осіб, благодійних фондів та волонтерів, які вже не раз ставали надійними партнерами благодійної програми.

МБФ «Волонтерське об’єднання «Крила» до всіх численних подарунків спонсорів проекту презентував також дітям мило ручної роботи у вигляді сердечка та чашки із новорічними побажанням для супроводжуючих їх осіб.

Таким чином, спільними зусиллями мета Програми «Зробимо життя дітей кращим» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» була здійснена. Життя дівчат-сиріт з інтернатів на Житомирщині стало яскравішим і змістовним. Вони стали більш вмотивованими і відкритими, сповненими нових ідей та мрій.