ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» та ГО «Свєточ» 21 грудня запросили  біля 100 дітей з інвалідністю, дітей із багатодітних сімей та переселенців із зони АТО на Американське шоу  у Палац Спорту в Києві! Де казка Льюїса Керрола «Аліса в країні чудес» перетворилася в реальність!


Фантазійна ідея Олега Апельфельда знайшла відгук у широкої публіки, аншлагові вистави в Китаї, Франції, Словаччини, Італії та Індії. Автор сценарію і режисер постановки Марія Ремньова тричі була призером у сфері циркового мистецтва: володарка Золотої медалі міжнародного конкурсу артистів цирку в Парижі, призер ‘Золотий слон’ міжнародного конкурсу артистів цирку в Москві, срібна медалістка міжнародного фестивалю в Латино.

Для реалізації ідеї був зібраний інтернаціональний колектив з 37 артистів. За технічне забезпечення постановки відповідає срібний медаліст міжнародного фестивалю артистів цирку в Монте Карло – Сергій Власов. Протягом 80 хвилин динамічний розвиток подій, імітації природних стихій, мультимедійний супровід, лазерне шоу і спецефекти допоможуть відчути себе співучасником того, що відбувається, опинитися по той бік казки.

Все що буде відбуватися на сцені це переворот у театральному мистецтві, хореографії та акробатики. Казкове шоу з елементами акробатичного майстерності і неймовірних балетних постановок. Успішне співробітництво трьох балетмейстерів – лауреатів міжнародних конкурсів артистів балету Cергея Шахно, Олександри Комишової та Юлії Сахарової. Акробатичні номери на грані людських можливостей. Більшість сцен виконуються в повітрі, це нереально захоплююче видовище сміливих акробатів, що ширяють у повітрі на тлі прірви. Багаторазовий чемпіон Європи та світу, міжнародного класу майстер спорту з акробатики, приз фестивалю циркового мистецтва в Монте Карло ‘Бронзовий клоун’ – Сергій Іванов з номером еквілібрування на тростинах. Соліст шоу ‘Voyage de la Vie’ в Сінгапурі, міжнародного класу майстер спорту зі спортивної гімнастики – Петро Небрат в ролі гімнаста на жердині. Солісти ‘Fantissima show’ Німеччина, майстри спорту зі спортивної гімнастики – Duo Gregori з номером парної трапеції – Magic birds.

Феєричні масштабні батальні сцени під приємний музичний супровід з об’ємним звучанням. Музичний супровід від солісту мюзиклу ‘Екватор’, переможця Міжнародного конкурсу ‘Слов’янський Базар у Вітебську’ та срібного призера національного відбору “Eurovision -2009” – Дениса Барканова.

За матеріалами: ДП «Палац спорту»