12 вересня 2015 р. в Києві пройшов 1-й Фестиваль спорту Дарницького району.

Метою нового проекту є популяризація різних видів спорту, їх ролі в здоровому розвитку та  житті  дитини та родини.

Одним з головних завдань проекту є впровадження традиційного свята спорту в Дарницькому районі мінімум двічі на рік.

При підтримці Всеукраїнської благодійної організації “Волонтерське об’єднання “Крила” у заході та в забігу прийняли участь діти та молодь з інвалідністю.

“Ми організувалися, аби показати, як просто і легко займатися спортом, що спорт — це здоров’я, фізичний розвиток та підготовка, психологічна врівноваженість та впевненість. Під час фестивалю діти та дорослі отримали можливість взяти участь у групових іграх, взяти пробне заняття в різних видах спорту та стати учасником змагань з бігу для дітей і дорослих. Крім того, для гостей були підготовлені показові виступи спортивних клубів району, різноманітні майстер-класи, анімаційна програма та спортивний ярмарок, – розповіла Голова Правління ВБО “ВО “Крила” Ярослава Токар, де благодійна установа виступає партнером та одним із спонсорів заходу.

ВБО “ВО “Крила” подарувала дітям майстер-клас з пісочної анімації “Гра світла” та запросила аніматорів компанії “Палки-скакалки”, які забезпечили гарний настрій всім учасникам Фестивалю.

Від партнера компанії “Сітіліфт” організація “Крила” передала дітям з інвалідністю запрошення у парк “Київська Русь”, музей науки “Експериментаніум” та в Дельфінарій.

“Було дуже весело і цікаво. Ми прийшли на фестиваль усією родиною і з великим задоволенням приймали участь у різних змаганнях. Думаю, що прийдемо і на наступний фестиваль”, – розповідає маленький Андрій.

Допомогу у проведенні 1-го Фестивалю спорту Дарницького району надавали волонтери Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва “Альтернатива-В”, Університету ім. М.Грінченка та Центру соціальних служб Дарницького району.

В заході взяло учать біля 1500 учасників, з яких понад 200 – спортсмени.

Організатор Фестивалю спорту Дарницького району – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Громадська Рада району за сприяння Дарницької РДА в м. Київ.