Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила» 19 грудня запросила дітей з інвалідністю на святкування Дня Святого Миколая  в м. Києві. Свято проходило в приміщенні бібліотеки сімейного читання № 160 для вихованців ЦСПРДМФО Дарницького району у колі друзів.

Разом із героями захоплюючого мультфільму «Мадагаскар», зеброю Мартіном і левом Алексом діти потрапили на справжню мадагаскарську вечірку з веселими конкурсами та забавами. Яскравих вражень дітям додав і Святий Миколай, який завітав до них на свято і подарував кожному солодкий подарунок. Також, смачне частування чекало на всіх гостей свята.

Діти, разом із дорослими поринули у святкову атмосферу та не зчулися, як кружляли всі разом у запальному хороводі. А директор Центру Людмила Новік та Голова правління ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» Ярослава Токар також взяли участь у конкурсі, в якому діти одягнули їх в костюми Ялинки.

– День Святого Миколая – це дуже важливе свято! Адже кожна дитина має бути обдарована увагою та любо’ю. Ми, від імені нашої організації, робимо все можливе, аби якомога більше дітей відчули свято сьогодні. Я вважаю, що нам вдалося реалізувати наш задум та подарувати дітям веселу казку! – поділилася Ярослава Токар.

ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» висловлює щиру вдячність всім партнерам свята – ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів – Свєточ», УФК, БФ «Архангели світла» і компанії Кока-Кола. А також організаторам дитячих свят «Палки-скакалки».