Міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання “Крила” організував для 12 дітей з інвалідністю із Дарницького реабілітаційного центру захоплюючі вихідні, які вони провели в пансіонаті “Хвиля”, що знаходиться за 15 кілометрів від Києва у сосновому лісі.

Цікавий вікенд розпочався у п’ятницю, 17 березня, коли група заселилась у комфортні чотирьохмісні номери із усіма необхідними зручностями.

В санаторії вихованці Дарницького центру мали все для активного і корисного відпочинку. Зокрема, вони могли поплавати у величезному басейні, відвідати соляну кімнату і спортивний зал, покататись на конях, а також спробувати себе у пісочній анімації. На території закладу є багато альтанок та лісових доріжок для бігу і неспішних прогулянок.

Мешканцям київських “бетонних джунглів” було спочатку трошки незвично, адже пансіонат знаходиться серед лісу, і їм у вікна постійно заглядали віковічні сосни. А через два дні, в неділю, коли настав час від’їжджати додому, вони відмовлялись покидати пансіонат, де їм настільки сподобалось, було весело, цікаво і добре.

Керівництво благодійного фонду висловлює вдячність всім тим, хто був причетний до організації захопливих вихідних для діток з інвалідністю: спортивному тренеру Олександру Краков’яку – за те, що зміг залишити всі справи і провести з вихованцями захопливі вихідні у лісі; Дарницькому реабілітаційному центру – за допомогу в організаційних питаннях; колективу пансіонату “Хвиля” – за організацію настільки якісно і весело проведеного часу, що ніхто не хотів повертатись додому та, звісно, головному партнеру — компанії “Energymedia” за надану можливість візиту у пансіонат зокрема.