16 квітня в День Світлого Воскресіння Хрестового Міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання “Крила” разом зі своїми партнерами організував для дітей з функціональними обмеженнями та їх батьків із Дарницького центру реабілітації візит до Києво-Печерської Лаври, де Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Онуфрій освятив присутнім паски та вручив подарунки-пасхальні продуктові пакети. Загалом на цю зустріч прибуло близько 80 запрошених з усіх районів столиці.

Захід розпочався вітанням Митрополита та молитвою. Потім святійший прочитав проповідь та розповів діткам і їх батькам декілька історій із Святого Письма. Після цього кожний бажаючий міг зайти всередину храму помолись та поставити свічечку за здоров’я своїх близьких і рідних. Погоді усі були запрошені на екскурсію по Києво-Печерській Лаврі.

“Милостиню роби згідно з тим, що маєш, коли у тебе є достатків повно, роби з них, а коли мало маєш, то не бійся з того дати” (Тов. 4:8)

Міжнародний благодійний фонд висловлює слова вдячності за партнерство ГО “Спілка реформаторів України”, зокрема її керівнику – Рафаелу Нерсесяну та ГО ”СВЄТОЧ” і її голові – Ігорю Осадчому.