28-29 березня 2016 р. в рамках благодійного проекту «Всі ми діти України — Мистецький десант» пройде ряд заходів, спрямованих на підтримку талановитих дітей та молоді зі сходу України.

28 березня о 17-00 у Музеї Гетьманства (вул. Спаська, 16Б) відбудеться відкриття виставки художніх робіт юних митців «Перлини Донбасу». На виставці гостей чаруватиме співом гурт «Камертон» із міста Рубіжне.

29 березня о 15:30 у Київському військовому ліцеї ім. І.Богуна (бул. Л.Українки, 25) пройде концерт «З любов’ю до України», у якому візьмуть участь хор ліцеїстів, гурт «Камертон» та продемонструють свої вміння паркурівці Федерації паркуру України.

Організаторами заходів є Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила» та Продюсерський центр “Зоряне сяйво” за підтримки Міністерства молоді та спорту України, БО «Я вірю в Україну», ГО «Моє місто – Рубіжне» та СК «Планета спорт».

Виставка пройде в період з 28 березня по 16 квітня 2016 р.

До участі у заходах запрошуються усі бажаючі.

Акредитація для представників ЗМІ: до 15-00 28 березня. Контакти: керівник прес-служби «ВБО «ВО «Крила» Ольга Потаніна, тел. 066 850-12-37 або e-mail: potanina_olga@ukr.net.

Дорогі друзі_лицеваяДорогi_друзi_оборот