В період з 9 по 13 травня в українській столиці відбувалось одне із наймасштабніших свят музики – міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2017”. На протязі цих днів практично вся Європа разом з Україною спостерігали за приїздами, зборами, репетиціями, підготовкою, виступами, перемогами, емоціями і переживаннями конкурсантів.

Міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання “Крила” запросив на заходи дітей та молодь вразливих соціальних категорій.

Запрошені змогли побувати на всіх заходах, приурочених до Євробачення: репетиції першого півфіналу, сам півфінал, другий півфінал, знову репетиції і нарешті сама кульмінація шоу – гранд-концерт, на якому визначився переможець конкурсу. Гості пройнялись духом виступів учасників. У кожного з’явився свій фаворит, якого підтримували і за якого переживали. Та все ж, кожен із них усією душею і серцем вболівав за учасників від України — рок-гурт O.Torvald, що представили на міжнародній сцені свою композицію Time. Їхній виступ був надпотужним та професійним, однак хлопці не змогли наздогнати португальця Сальвадора Собрала, що виконував ліричну пісню Amar Pelos Dois і переміг із 758 балами.

Однак це були ще не всі сюрпризи, що “Крила” приготували для дітей в цей період. Так, Об’єднання придбало іще 25 білетів на сольний концерт переможниці Євробачення-2016 співачки кримськотатарського походження Джамали. Саме вона вручала нагороду кришталевий мікрофон нинішньому переможцю міжнародного конкурсу.

Двохгодинний концерт виконавиця відіграла в переповненому залі в Палаці спорту в Києві. Зал був повен не тільки фанів, а іменитих гостей – політиків, артистів, виконавців. Шанувальникам Джамали було дуже цікаво розглядати цю всю публіку, їх переповнювали емоції, які сховати було досить складно.

Символічна назва сольного концерту пішла від нової пісні I Believe in U, яку співачка виконала першою, а потім всі її почули іще раз у фіналі Євробачення. Окрім цього всі запрошені могли насолодитися хітами, перевіреними часом, а також новими, не менш запальними та інтригуючими композиціями. Разом з виконавицею на сцені заспівали багато зірок українського шоу-бізнесу. Зокрема, Джамала виконала пісні разом із фронтменом гурту “Бумбокс” Андрієм Хливнюком, а також із лідером “PianoБой” Дмитром Шуровим.

Міжнародний благодійний фонд щиро вдячний партнерам, компаніям “ПЕТРОХОЛДИНГ-ІНВЕСТ” та “Energymedia”, які допомогли придбати понад 50 запрошень діткам та подарувати таке незабутнє і емоційне свято.