19 травня на мальовничій Оболонській набережній до Дня Європи відбулась урочиста церемонія вручення Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Дмитра Максимова.

Почесні грамоти вручались представникам громадських та благодійних організацій, котрі беруть активну участь у підтримці та розвитку дитячого та молодіжного спорту України, а також опікуються проблемами патріотичного виховання молоді. Конкурс проводився під патронатом Міністерства молоді та спорту України за підтримки Міністерства інформаційної політики України та Національної громадської кампанії “Спільна перемога”. Організаторами виступили ГО “Родина Героїв Небесної Сотні” та ГО “Відкриті можливості”.

Високу відзнаку отримав і Міжнародний благодійний фонд “Крила” в особі голови Правління Ярослави Токар. Почесна грамота була вручена у номінації “Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом та реабілітації”. Ця нагорода повністю заслужена, адже “Крила” докладають масу зусиль для фізичної реабілітації діток та молоді з інвалідністю, а також для моральної реабілітації дітей-переселенців та дітей з Донбасу, які мають надскладну долю і просто потребують нашої підтримки та уваги. Кожен місяць, а то й декілька разів на місяць, діти проводять певний час в центрах реабілітації, де з ними працюють висококваліфіковані фахівці, або відпочивають в оздоровчих центрах. І це все завдяки роботі всієї команди “Крил”, та особливо невтомної її керівниці.

Відзнаки переможцям вручав особисто очільник Міністерства молоді та спорту України Ігор Жданов. Окрім почесних грамот, переможці отримали пам’ятні медалі із портретом Дмитра Максимова та назвою номінації, а також багато призів від партнерів та благодійників, які цього року підтримали проведення конкурсу.

Конкурс на вручення Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Дмитра Максимова проводять кожного року, а започаткована ця відзнака у 2017 році. Дмитрові Максимову на момент загибелі на Майдані Незалежності в центрі Києва було 19 років. Він – срібний та бронзовий призер з дзюдо Дефлімпійських ігор у Софії. Він був надією для національної дефлімпійської збірної команди України по дзюдо у Софії-2013. Трегедія сталася на Кривавому Майдані,  де від вибуху гранати хлопцю відірвало руку і він помер від втрати крові…

Герої не вмирають! Їх імена назавжди у наших серцях!