Люди схильні вірити, що наш безмежний Всесвіт завжди допомагає кожному здійснити свої мрії, якими б неймовірними вони не були. Міжнародний благодійний фонд “Всеукраїнське об’єднання Крила” вдячний кожному чарівнику, який допоміг втілити в життя мрії 70 дітей з різних куточків нашої країни: з Харкова, Дніпра, Кропивницького, Донецької і Луганської областей та центральної України. Всі ми прагнули і досягли однієї мети – зустріти Санта Клауса! І нам це вдалося!

На шляху нам випало багато пригод та цікавих зустрічей. Під час подорожі нашою домівкою стали не тільки автобус і комфортабельні кімнати готелів, а ще й каюти величезних лайнерів, котрі з дня в день мандрують безкрайніми морськими просторами! Для всіх учасників групи це була перша морська подорож, яка запам’ятається кожному. Стільки щастя було в очах дітей від можливості насолоджуватися живою музикою, гуляючи палубою, вдихати свіже та чисте морське повітря! Особливим бонусом стали відвідини дитячого іграшкового раю – великих ігрових майданчиків для маленьких та справжньої дорослої дискотеки для підліткових дітлахів.

“Це справжній Титанік, тільки із щасливим кінцем”, –  поділився своїми враженням Сашко, один із юних мандрівників.

Важливими і дуже корисними  для учасників групи  стали зустрічі із повноважними послами України в державах нашого перебування, депутатами сеймів та урядовими представниками іноземних країн. Пам’ятними та дружніми запам’ятаються зустрічі і з українськими громадами країн Балтії. Окрім щирих вітань від закордонних українців,  різноманітних пригощань та частувань, діти отримали в подарунок і культурні скарби – захоплюючі екскурсії  Вільнюсом, Ригою, Таллінном, концерт на підтримку українсько-литовських відносин в одній із середніх шкіл міста. А українські щедрівки та експромтний дитячий концерт, організований під пильним керівництвом Ярини Долінко – викладача Кіровоградського музичного училища, супроводжували усі візити та зустрічі. На завершення прибалтійської частини подорожі на одному національному заході діти зустрілись і поспілкуватися із президентом Литовської Республіки Д.Грібаускайте.

Однак на цьому сюрпризи не закінчились. Для учасників групи фондом також була організована поїздка до Стокгольму. Діти змогли насолодитися холодною нордичною красою шведської столиці. А екскурсоводом по царському Стокгольму став сам Надзвичайний і повноважний Посол України в Швеції І.Сагач.

І ось  ми нарешті дісталися до пункту призначення – селища Санта Клауса у далекій Лапландії. Відтепер, найвідоміший чарівник у світі може з легкістю заспівати української колядки, а добрі ельфи –  спілкуватись українською, наче вони корінні жителі Львова. Дітлахи-мандрівники стали дипломованими туристами, що перетнули Арктичне коло та познайомилися з усіма секретами роботи пошти Санта Клауса. Дехто отримав сертифікат з управління північними оленями. Нам вдалося відвідати арктичний зоопарк Рануа та вийти на пошуки Північного сяйва.

Спочатку мрії здаються неможливими, потім неправдоподібними, а зрештою – неминучими. “Крила” щиро вдячні кожному, завдяки кому ця подорож стала можливою!

ОКРЕМО ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ЗА ОРГАНІЗАЦІЙНУ ДОПОМОГУ ТА ПОРАДИ ТУРИСТИЧНІЙ ФІРМІ «АПЕЛЬСИН».