16 травня, в колись самому центрі координаційного штабу Євромайдану, в Українському домі, відбулась перша в історії України церемонія нагородження наших співвітчизників Орденом Нескорених. Всього звання “Лицаря Ордену Нескорених” присвоїли 42-ом видатним українцям за їх вчинки та самопожертву на благо рідної країни. Серед них і Хмара Степан, Білозір Оксана, Мустафаєв Фемій (http://www.vto-orden.com.ua/catalog/award/orden-neskorenih) та інші герої-вояки, волонтери, активісти, громадські діячі.  Цієї високої нагороди була удостоєна і голова Правління Міжнародного благодійного фонду “Волонтерське  об’єднання Крила” Ярослава Токар.

Ведучі церемонії відмітили невтомність та наснагу Ярослави, котра більше 20 років займається волонтерською роботою. А протягом чотирьох років вона втілює в життя казку та реалізовує всі найзаповітніші мрії не тільки дітей Донбасу, а й українських військових, які своїми життями захищають наш спокійний сон та мирне небо над головою. Чого варті тільки організовані «Крилами» регулярні подорожі дітей із прифронтових регіонів та переселенців по Україні і за кордон, а також матеріальна та фінансова допомога захисникам, котрі знаходяться на лінії вогню.

В свою чергу, очільниця та берегиня “Крил” подякувала організаторам за таку високу нагороду і пообіцяла, що з гідністю нестиме дароване звання та і надалі працюватиме на благо своєї Батьківщини.

«Немає нічого більш мотивуючого до життя, як бачити щасливі посмішки дітей, які хоч на декілька днів забувають про оточуючу їх реальність війни», – відмітила Ярослава.

Орден Нескорених – принципово новий формат спільноти гідних, нової еліти, яка формується відкрито і прозоро під пильним контролем громади, і яка орієнтована не на заохочення минулих – бодай і найвидатніших – подвигів, заслуг і звершень, а на координацію зусиль патріотично налаштованої, професійної, соціально активної спільноти у сталій перспективі, а ім’я “Лицаря” назавжди викарбовується в “Книзі пошани Ордену Нескорених” і пам’яті українців.