18 жовтня 2013 року в рамках Всеукраїнської ініціативи «Додай читання» діти з обмеженими можливостями відвідали літературно-меморіальний музей-квартиру П.Г. Тичини в Києві.

Екскурсія в музей для 20 дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ була організована Всеукраїнською благодійною організацією «Волонтерське об’єднання «Крила» за сприяння народного депутата України Дениса Дзензерського, котрий допоміг в її реалізації.

У ході екскурсії діти побачили незаймані помешкання українського поета Павла Тичини, його бібліотеку, яка налічує понад 20 тисяч книжок, а також почули цікаву історію про життя поета. По завершенню екскурсії відбулося колективне творче планування нового авторського дитячого альманаху.

У музеї діти змогли на пам’ять залишити свої враження від побаченого в Книзі відгуків.

«Відвідування музею українського поета Павла Тичини стало своєрідним стартом нового проекту Всеукраїнської ініціативи «Додай читання» – «Крила мрій». Проект спрямований на розвиток і підтримку творчих починань дітей-інвалідів. Він передбачає проведення низки майстер-класів – написання віршів, малювання, – за підсумком яких буде видано альманах дитячої творчості», – розповідає голова ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.