#лондон_з_крилами
🇬🇧 В нашій програмі був запланований візит в Кембридж (Cambridge) і ми ні на хвилину не пожалкували, що потрапили сюди ❤️

Старовинне англійське місто, назва якого означає «Cam-bridge»— міст через Кему, з перших хвилин вразило нас, а чудова екскурсія під супроводом харизматичної Наталії познайомила ближче з його історією 🥰

Звичайно ж, місто стало всесвітньо відомим завдяки Кембриджському університету, який безперервно конкурує з Оксфордським, хоча історично вони пов’язані, мало того ☝🏻 цей університет засновано в 1209 році студентами та викладачами, які вимушені були залишити Оксфорд через збройні сутички з місцевим населенням.

💡 Кембридж, за результатами опитування, що провів журнал Forbes у 2010 році, потрапив до 12 найкрасивіших міст світу.

І справді, тут є що подивитися і чим пишатися – церква Святого Бенета 1025 року, Будинок Сенату, собор Королівського коледжу, Кавендішська лабораторія, пізньоготична капела Королівського коледжу, бібліотеки, старовинні паби, серед яких «The Eagle», в якому було оголошено про відкриття ДНК. Взагалі, це місто традицій та історій, наприклад ринок в центрі безперервно працює вже більше 1000 років, уявляєте? 😱

Повернемося до університету в якому навчаються близько 22000 студентів.

Кожного року тут проходить день відкритих дверей, коли можна приїхати та побувати в коледжах, щоб обрати для себе майбутній освітній заклад.

💡 Кембридж складається з центральної адміністрації та 31 коледжа, серед них три приймають виключно жінок. Найдорожчий та найпрестижніший – Трініті Коледж, в якому навчалися багато членів британської королівської родини – король Едуард VII, король Георг VI, принц Генрі, герцог Глостерський і Чарльз, принц Уельський. Також серед його випускників такі відомі особистості як Ісаак Ньютон та Джордж Гордон Байрон. Цей коледж має бездоганну репутацію та вікові традиції.

Кембридж славетний своїми випускниками, серед яких 116 Нобелівських лауреатів.

😃 Є гарні новини – для українців в цьому університеті діє стипендіальна програма, що надає можливість безкоштовно отримати магістерський ступінь. В залежності від фінансових потреб студента, стипендіальна програма покриває оплату навчання та стипендію.

А ще, з 2006 року університет ввів зміни в свій курс слов’янських мов, де тепер викладають також і нашу рідну українську.

Тож сподіваємося, що діти нашої групи надихнулися чарівним містом та втілять свої мрії навчатися в славетному університеті.

👌🏻 Наші програми мають за мету не тільки відпочинок, а в першу чергу відкрити світ юним українцям та дати їм простір для мрій.

А ми віримо, що з мрій виростають цілі, які змінять їх життя ❤️

_______________
🇬🇧❤️ Травневий Лондон запрошує!
Стартує набір дітей в травневу подорож до Лондону з «Крилами».
Слідкуйте за січневими мандрами нашої групи у фейсбук #лондон_з_крилами

☎️ Уточнення та запис груп за номерами кураторів:
🙋🏻‍♀️ Ольга +380 (67) 959-99-89
🙋🏻‍♀️ Світлана +380 (67) 746 78 24
🙋🏻‍♂️ Сергій +380 (50) 569 52 59
🙋🏻‍♀️ Ярослава +380 (98) 816 56 06 Viber