Напередодні новорічних свят, 28-29 грудня 2013 р., в Києві в рамках щорічної благодійної акції «Не забудь привітати», вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ відвідали помічники Діда Мороза.

Цього року привітати маломобільних вихованців Центру з наступаючим Новим роком взялися волонтери Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила» за сприяння народного депутата України Дениса Дзензерського, а також Проект «Повіримо в диво» та ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів СВЄТОЧ».

«Я із задоволенням підтримав дану акцію. Адже для дітей новорічні свята – це час сюрпризів і подарунків. І дуже важливо приділяти увагу всім дітям, особливо це стосується малорухомих дітей з особливими потребами. Адже в силу фізичних обмежень вони не можуть відвідати ті новорічні заходи, які для них проводяться напередодні свят», – говорить Денис Дзензерський.

Волонтери об’їхали близько 40 будинків, в яких проживають маломобільні вихованці ЦСПРДМФО і вручили кожній дитині новорічний подарунок, а їх братикам і сестричкам квитки на Головну ялинку країни.

«Крім тих позитивних емоцій, які ми подарували дітям та їх батькам, це прекрасна можливість на власні очі побачити ті потреби, з якими стикаються сім’ї, де ростуть діти- інваліди, перейнятися цими проблемами. Надал , виходячи з першочергових потреб таких сімей, ми зможемо більш грамотно і цілеспрямовано планувати наші благодійні проекти», – зазначила голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

«Ми проводимо акцію «Не забудь привітати» вже протягом 6 років, до якої залучаються всі небайдужі люди. Для багатьох дітей, це можливість поспілкуватися з іншими людьми, розповісти про свої мрії, а для батьків приємні враження, що про їхніх дітей хтось пам’ятає, крім них», – розповідає директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ Людмила Федорівна Новик.

Акція «Не забудь привітати» проводиться щорічно і передбачає збір подарунків і привітання дітей з функціональними обмеженнями, дітей-сиріт, дітей з багатодітних та неповних сімей та дітей, які перебувають на тривалому лікуванні, самотніх літніх людей з Різдвяними та Новорічними святами.

Також у переддень Нового року не залишився без уваги і трудовий колектив Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ. За свій неоціненний внесок у розвиток дітей з особливими потребами колектив був відзначений новорічними подарунками від народного депутата.