Сьогодні, 3 грудня 2013 р., керівники Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила» та громадської організації «Батьківщина молода» за сприяння народного депутата України Дениса Дзензерського відвідали Дитячу міську клінічну лікарню № 6 в Дніпропетровську.

Тут за життя і здоров’я десятків дітей щодня бореться медперсонал установи, оточуючи малюків своїм теплом, увагою і турботою. Постійної допомоги та підтримки потребують десятки недоношених малюків у важкому стані, кинуті діти-відмовники. Їх головна потреба – звичайно ж, материнська любов, але її навряд чи зуміє хто-небудь заповнити. У силах волонтерів – матеріальна допомога.

«Важко виразити словами ті почуття, які відчуваєш, дивлячись на маленькі беззахисні істоти, які хоробро борються, незважаючи ні на що, за право жити на цьому світі. На те трепетне ставлення, з яким медперсонал лікарні ставиться до кожного свого пацієнта. Ми спільно з Денисом Дзензерським хочемо надати цим діткам посильну допомогу і закликаємо всіх небайдужих приєднатися до нашої ініціативи», – розповідає голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Сьогодні для дітей міської лікарні № 6 були передані дитяче харчування для немовлят і одноразові підгузники. У планах – збір добровільної допомоги, одягу та іграшок.

«Ми плануємо продовжувати наше співробітництво з дитячою лікарнею, – говорить голова ГО «Батьківщина молода» Тетяна Корнійчук, – і будемо вдячні всім, хто відгукнеться і побажає нам допомогти у зборі речей».