2 квітня 2014 року в літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г. Тичини вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ відзначили Міжнародний день дитячої книги.

В рамках заходу діти та молодь з інвалідністю зустрілися з українською дитячою письменницею Ларисою Міцой, яка розповіла про роль книги в житті дитини і поділилася цікавими фактами своєї творчості. У подарунок Центру письменниця передала свої книги.

Також для дітей провели майстер-клас з виготовлення сумок ручної роботи. Кожна дитина змогла зробити сумку на свій смак.

Захід для дітей було організовано ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила». Допомогу в його проведенні надали Асоціація фахівців з нерухомості України та ГО «Свєточ».

У цей день організатори заходу з особливим ентузіазмом підкреслювали, що з дитинства необхідно читати хороші книги, пропагували значимість дитячих книг у формуванні духовних та інтелектуальних рис нових поколінь.

За словами Голови ВБО «ВО «Крила» Ярослави Токар, в умовах втрати дітьми зацікавленості у читанні ¬– основного культурного орієнтира виховання, перед суспільством постало вкрай важливе завдання, що передбачає максимальне наближення дітей до книги. «Хороша книга – це джерело формування світогляду дитини, її патріотичної свідомості та громадянської відповідальності. І ВБО «Крила» досить плідно працює в цьому напрямку. Доброю практикою у нас стали літературні зустрічі дітей з українськими письменниками. У ході таких зустрічей, окрім спілкування, діти отримують на пам’ять книги. Велику увагу ми приділяємо організації творчих майстерень, де діти вчаться складати вірші, писати прозу і пробувати себе в ролі казкарів, малюючи ілюстрації до своїх творів. Потім ці шедеври ми видаємо у вигляді альманахів. Звичайно, без уваги не залишається і наповнення дитячих бібліотек книгами, і відвідування дітьми літературних музеїв», – говорить вона.

«Дуже добре, що в нашому суспільстві є небайдужі свідомі люди, готові надавати можливість розкриватися, отримувати новий досвід та враження дітям та молоді з особливими потребами. Адже ніщо не може зупинити прагнення дітей до літератури і творчості: ні коляска, ні порушення зору або слуху. Від колективу Центру та батьків хочеться висловити слова глибокої вдячності за душевні якості, розуміння і невпинну роботу з нашими дітьми фонду «Крила» і народному депутату Денису Дзензерському, а також колективу музею Тичини», – зазначила педагог Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району Наталя Гребенко.

В кінці заходу кожну дитину чекав солодкий подарунок від фонду.