21 червня діти із синдромом Дауна, а також діти-переселенці із зони АТО відвідали Національний Цирк України (м. Київ).

Захід відбувся в рамках програми ВБО «ВО «Крила» «Інклюзивне суспільство. Світ без бар’єрів», що спрямована на подолання бар’єрів у спілкуванні дітей з функціональними обмеженнями за принципом «рівний рівному» зі своїми однолітками, та одночасною інтеграцією цих дітей у соціо-культурне життя суспільства.

«Завдячуючи тісній співпраці із представниками державних та недержавних організацій, соціально відповідального бізнестовариства, ця робота є продуктивною та, безперечно, результативною. Вона сприяє розширенню кругозору дітей, дозволяє їм пізнавати світ, прививає повагу до освітнього, історичного та культурного середовища країни», – розповідає Голова Правління «ВО «Крила» Ярослава Токар.

На запрошення Національного Цирку України діти та їх батьки подивились циркову виставу “Зірки та зіроньки”. Виставу розпочали дресирувальники левів і тигрів Микола та Юлія Козирєви, які дуже вразили маленьких глядачів. Також гостей цирку чекали номери «Повітряні гімнасти на бамбуці» та «Діаболо» у виконанні Олександра Амподістова, Андрія Верещеги та Оксани Криворучко, зустріч із артистами колективу «Ліліпути і Гулівери», шоу мильних бульбашок, екзотична група дресированих тварин та багато інших цікавих виступів.