З 16 червня 2015 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в с. Яворів Львівської області відбулися реабілітаційно-спортивні збори з карате для людей з інвалідністю.

Участь у зборах взяли 40 спортсменів різних нозологій з 10 областей України – Полтавська, Кіровоградська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Київська, Харківська, Житомирська, Львівська та Сумська. Тренувальний процес, реабілітацію та загальну фізичну підготовку забезпечили 11 тренерів Української федерації карате та 6 тренерів-реабілітологів Західного центру.

Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Михайлович Сушкевич, який відвідав реабілітаційно-спортивний центр під час зборів,  високо оцінив роботу тренерського складу федерації у напрямку популяризації карате для людей з інвалідністю, підтримав сформований головним тренером процес спортивної реабілітації учасників зборів, висловив свою підтримку та готовність до співпраці у подальшому розвитку виду спорту.

“Кожен день був досить насиченим та плідним. Ранок починався із фізкультури, легкого бігу та півторагодинних тренувань. Потім діти займалися у тренажерному залі та  з реабілітологами. Обід, денний відпочинок — і знову тренування. Ну а на вечір був зайнятий цікавим та змістовним дозвіллям. Організаторами забезпечувалось різноманітне дозвіллям. А це і  пікніки та екскурсії,  перегляди фільмів та конкурси, різноманітні спортивні турніри”, – говорить старший тренер Микола Богодистий.

“Можливість безкоштовного проведення зборів з карате на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру, безсумнівно, є великим доробком у нашій співпраці із Національним комітетом спорту інвалідів України. Тим більше, це важливо при неіснуючому бюджетному фінансувані виду спорту. Щодо іншого, то нашим вихованцям  такі збори дають можливість не тільки зміцнювати власне фізичне здоровя та  психологічний настрой, але й гідно готуватися до важливих міжнародних турнірів та чекати своєї участі у Паралімпійських іграх, до програми яких, можливо,  карате буде включено вже найближчими роками”, — розповідає Голова комітету спорту інвалідів УФК Ярослава Токар.