06 червня 2018 року до Міжнародного Дня Захисту дітей в приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації відкрилась фотовиставка “Щастя без меж, краса без обмежень”, спрямована на висвітлення зовнішньої краси та внутрішнього світу дітей та молоді з інвалідністю.

Це чергова фотосесія однойменного проекту МБФ «ВО «Крила»,  в рамках якої було проведено декілька фотозйомок як у студії, так і на свіжому повітрі у ботанічному саду ім. М. Гришка. Цього разу моделями виступили 17 вихованиць Центру соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва.

Присутніх на відкритті виставки привітали: організатори – Голова фонду Ярослава Токар, керівник апарату Дарницької районної в місті Києві адміністрації Микола Калашник, Голова Дарницької районної Громадської Ради Тетяна Гойко, директор Центру реабілітації Людмила Новік. Виступаючі зазначили про значення таких проектів у житті дітей, їх сімей та кожного із нас, адже тільки фото може передати красу внутрішнього світу дитини, робота на публіку дає можливість повірити в себе, позбутися комплексів, а позування на камеру дає упевненість та розкриття.

Окрім офіційної частини, завдячуючи підтримці управління культури адміністрації, зокрема, її очільниці Наталії Мельничук, гостей розважали музиканти, аніматори, а солодкий стіл від Голови Громадської Ради Тетяни Гойко завершив приємну місію відкриття. Від фонду діти отримали солодкі подарунки, фото та портрети на згадку; керівник компанії «ТОВ «Альтаір – Україна» Ольга Іванова передала учасникам сертифікати на літній інтенсив з ментальної арифметики «Смартум».

Погодьтесь, краса не залежить від фігури, кольору очей чи волосся, довжини ніг чи стрункості талії. Краса – це іскорки щастя в очах і незгасаючий вогонь у серці. А це те, що не можна обмежити ні в які рамки.