Осінь не привід кутатися у теплий шарф та ловити хандру, осінь – це прекрасна пора для здійснення літніх задумів!

Це підтверджують мрійники з дитячої школи дайвінгу, які з 25 жовтня по 3 листопада 2019 року мандрували сонячним Єгиптом.

Уявіть собі танці дрібних сонячних блисків у прозорій воді Червоного моря й невеличке закрите для сторонніх місто Дахаб на його узбережжі, у самому серці долини золотих пісків.

Дахаб – з арабської мови означає «золото». Три тисячі років тому на цих землях була група оазисів, по яких пролягали шляхи численних караванів, що торгували дорогоцінним камінням і золотом.

Яким побачили місто наші мандрівники? Дахаб – це чудернацькі картаті гори, що нагадують поверхню Місяця; затишні сувенірні крамнички у сплетінні вузеньких вулиць і таємниці жінок у яскравому чи чорному, як глибока арабська ніч, чи в білому та кольоровому, як квіти, вбранні.

Дахаб – це знахідка для дайверів та чудове місце для дослідження підводних таємниць Червоного моря.

Тож на вихованців дитячої школи дайвінгу чекала цікава та насичена курсова та екскурсійна програма перебування.

Вже з першого дня, який розпочався з ранкової руханки на березі Акабської затоки, юні дайвери виконували тренувальні вправи у воді. Після навчання влаштовували пікніки на свіжому повітрі, спілкувалися із місцевими жителями та прогулювалися місцевими базарчиками, наповненими пахощами арабських спецій, сувенірами та прикрасами, слава про торги на яких славиться на весь світ.

А ще насолоджувалися екскурсіями до пустелі, де влаштували перегони на квадроциклах по м’яких золотих барханах.

Звісно, казкові краєвиди не заважали уважно слухати лекції від майстра-інструктора PADI Андрія Матусевича, під час яких дізналися правила безпечного занурення, ознайомилися зі спорядженням та обладнанням для дайвінгу, сумлінно вивчаючи курс.

Запам’яталася нашим мандрівникам і подорож на катері до національного заповідника Рас-Абу-Галум, занурення до царства строкатих морських риб, коралових рифів, таємничих підводних печер та каньйонів, утворених численними землетрусами. Як відомо, 10% видів, що населяють Червоне море, не водяться більше ніде.

А ще вихованці дитячої школи дайвінгу гостювали у кочового народу бедуїнів, житлом якого є безкрайня пустеля. Там, посеред пісків, вони й зустріли ніч, куштуючи страви місцевої кухні: фалашей (прісний хліб), шай бив нана (м’ятний чай) та мінсаф (рис із яловичиною або бараниною).

Після тренувань мадрівники відпочивали на яхті у заповіднику Габр Ель Бінт, купалися у Червоному морі та насолоджувалися різноманіттям місцевих фруктів.

Тож, окрім рівня підготовки по курсу Discover Scuba Diving  та отримання дипломів Junior Open Water Diver, вихованці міжнародної дитячої школи дайвінгу повернулися до України із золотим загаром, цікавим досвідом та незабутніми враженнями.

 

Триває набір на весняну мандрівку до Дахабу. Залишилося 3 місця! 

З усіх звертайтесь за контактами.