7 вересня за сприяння ВБО «ВО «Крила», БФ «Я вірю в Україну» та ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів – Свєточ» діти, які приїхали до Києва на реабілітацію зі Східних регіонів України, відвідали театр.

Гостинно відчинив двері для 45-ти маленьких глядачів Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва.

Як раз в ці вихідні в театрі відбувалося урочисте відкриття 33-го театрального сезону.

Свято розпочалося зі святкового дійства у холі театру. Глядачі мали можливість познайомитися з музичними інструментами та повчитися диригувати з Євгеном Воронком.

Художній керівник балету Тетяна Боровик разом з маленькими помічницями познайомили юних відвідувачів із таємницями балету.

Всі охочі мали можливість долучитися до акції «Україна: війна, мир та любов!» та намалювати чи написати листи солдатам, що будуть передані військовим Громадською спілкою «Рада громадських ініціатив». Діти передали багато щирих та теплих слів до українських військових.

Після цього діти подивились балет-феєрію П.Чайковського «Спляча красуня». Казкова історія про принцесу Аврору та її рятівника принца Дезіре, безсмертна партитура великого Чайковського, геніальна хореографія Петіпа – все це привертає увагу шанувальників балету вже понад 120 років, зачаровуючи чудовою музикою та дивовижним мереживом різнопланових танців.

Вистава та прекрасна гра акторів не залишила байдужими ані дітей, ані дорослих глядачів.

«День видався дуже насиченим та сповнений емоцій. Весь час на обличчях дітей світилася усмішка, що дуже приємно. Діти були в захваті від вистави. Їм так сподобалося, що вони навіть залишили подяку у книзі відгуків театру», – розповідає Голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Після вистави ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів – Свєточ» запросив дітей на двогодинну прогулянку по Дніпру. На катері дітей чекало частування.

В кінці дня в якості пам’ятного подарунку кожна дитина отримала магніт із зображенням Києва від інтернет-магазину mag.dzyuba.org.ua.