На різдвяних канікулах, з 6 по 8 січня 2014 року, діти з особливими потребами отримали можливість відвідати Головну ялинку країни, яка проходить у Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Київ.

Новорічну казку побачили близько 90 дітей. Це діти з різними нозологіями, в тому числі і вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ, а також діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Запросив дітей на свято народний депутат України Денис Дзензерський за сприяння ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» та ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів СВЄТОЧ».

Діти з великим задоволенням спостерігали за виставою про пригоди хлопчика, який потрапив у віртуальний світ і намагався врятувати новорічне свято. Вистава за участю акробатів, ілюзіоністів та артистів балету нікого не залишила байдужим.

«Ми намагаємося дарувати дітям та молоді з особливими потребами якомога більше позитивних емоцій, але крім цього, ми прагнемо залучати їх до суспільного життя, сприяючи їх соціальній адаптації», – говорить Денис Дзензерський.

«Я вдячна народному депутату Денису Дзензерському та організації «Свєточ» за надану можливість дітям, які перебувають під опікою нашої організаці , потрапити на головну ялинку країни. Впевнена, така спільна робота сприятиме розвитку тих цілей, які ми ставимо перед собою. А саме, робити все можливе для того, щоб діти з обмеженими можливостями жили, раділи і розвивалися на рівних з усіма дітьми України», – зазначила голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.