День Збройних Cил України офіційно з’явився в українському календарі в 1993 році після прийняття парламентом відповідної постанови. З того часу вся країна відзначає 6-го грудня професійне свято українських воїнів.

Зараз до складу ЗСУ входять Сухопутні війська, Повітряні сили, Військово-морські сили, Десантно-штурмові війська і Сили спеціальних операцій. За даними щорічного рейтингу військової могутності Global Firepower, в Збройних Силах несуть службу понад 160 тисяч осіб, а українська армія входить в 30-ку кращих армій світу.

За історію свого існування ЗСУ встигли взяти участь у війні в Іраку, низці операцій в складі миротворчої місії ООН, а також у збройному протистоянні на сході України. Саме на Донбасі українська армія успішно стримує ворога від наступу і дає йому гідну відсіч, мужньо та самовіддано охороняючи спокій всієї України.

Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» долучився до святкових урочистостей з нагоди Дня захисника України, які відбулися 6 грудня в студентському клубі  Компаніївського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського Національного аграрного університету. До участі були запрошені не тільки офіційні особи – голова Компаніївської районної ради Вадим Спіктаренко, голова Компаніївської районної державної адміністрації Олександр Мороз, військовий комісар Компаніївського районного військового комісаріату Сергій Творогов, а й військовослужбовці, волонтери, трудові колективи підприємств і установ, і, звичайно ж, представники «Крил».

У зверненні до студентів коледжу Вадим Спіктаренко відзначив мужність українських військових, котрі захищають Україну від ворога та зберігають мирне небо над головами українців. Він висловив глибоку подяку українським воїнам.

Під час урочистого заходу відбулося вручення почесних грамот районної ради тим військовослужбовцям, хто забезпечує захист рідної землі і, не шкодуючи себе, протистоїть ворогу.

Від імені «Крил» військові були нагороджені пам’ятними грамотами та футболками із написом “Захисники України”.