Вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна влаштували в перший день зими, 1 грудня, святковий бал. Захід був присвячений Дню Збройних сил України, що святкується 6 грудня. На паркет вийшли офіцери, ліцеїсти, їхні подруги та мами. Міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання Крила” теж привніс свою часточку в організацію балу.

Зокрема, за сприяння “Крил” гостями дійства стали:

  • радник Міністра молоді та спорту України Володимир Бульба;
  • український співак, актор EL Кравчук;
  • директор видавництва “Саміт-книга” Іван Степурін;
  • заслужена артистка України Олена Петрова;
  • солістка ансамблю Збройних сил України Христина Охітва.

Підготовка до балу тривала більше місяця. Право вийти на паркет отримали тільки 40 найкращих ліцеїстів. Причому цю нагороду вони заслужили не за танцювальні вміння, а за успіхи в навчанні. Для участі умова була лиш одна – хороші оцінки.

Партнерками  майбутніх військових стали учасниці танцювального колективу. Однак дівчат не всіх не вистачило, тому на паркет вийшли також мами та рідні хлопців, що зробило атмосферу в залі іще більш дружньою та сімейною.

“Кожен офіцер має розвиватись не тільки фізично і духовно, а й культурно”, – вважає вихованець ліцею.

Першим по праву до танцювальної зали увійшов Герой України Ігор Володимирович Гордійчук. Танцювати військовий погоджується лише зі своєю супутницею по життю.

“В нас буде легкий реабілітаційний танець. З дружиною я нічого не боюсь”, – жартує очільник ліцею.

Бал відкрили найкращі барабанщики навчального закладу. І ось ліцеїсти вже на паркеті: хлопці – у новенькій, начищеній до блиску парадній формі, а дівчата – у білих сукнях, немов ті лебідки. Перший танець – полонез. Далі – вальс, де на паркет вийшли уже і найкращі офіцери ліцею із своїми обраницями.

Учасники балу старанно вистукували каблуками під польку і не менш досконало під джаз. Після офіційної частини на паркет вийшли вже і всі бажаючі, адже всидіти на місці в такій атмосфері і не долучитись до танцю було просто неможливо.

“Крила”, зі свого боку, висловлюють вдячність всім, хто долучився до організації незабутнього свята для ліцеїстів.

“Дякую легендарному чоловіку – керівнику ліцею – Ігору Володимировичу, як мама ліцеїста, як громадянка, як патріот, за власний приклад того, яким офіцером потрібно бути, за мудрі настанови, які вихованці отримують під час навчання та запам’ятають на все життя. Володимиру Бульбі та Івану Степуріну – за теплі слова-привітання для ліцеїстів; Олені Петровій, EL Кравчуку та Христині Охітві – за чудовий музичний супровід та прекрасне виконання”,- висловила свої почуття Голова фонду Ярослава Токар.