7 травня 45 дітей із Донецької та Луганської областей повертались додому після відпочинку в Карпатах. І свій маршрут вони проклали через Київ. Адже як можна обминути серце України? А тут їх уже чекали “Крила”, аби познайомити із української столицею, показати їм всі найпотаємніші і найкрасивіші закуточки рідного міста.

В Україні кожне місто красиве по-своєму, та, погодьтесь, лише Київ – це серце країни, яке всіх об’єднує і тримає біля себе, і саме сюди зводяться всі дороги!

Першими можливість вітати мандрівників випала ліцеїстам Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Вони познайомили гостей зі своєю альма-матер, показали класи, спортзал, плац, бібліотеку, розповіли, як їм вчиться і хто з гостей до них приїжджає, а видатні постаті у них бувають частенько. Після цього керівництво ліцею пригостило мандрівників смачним обідом ліцеїста, та передали в турботливі руки “Крил”.

Далі розпочалось найцікавіше. Щоби юні гості краще пізнали Київ, “Крила” повели їх маршрутом, який брав свій початок біля Печерської лаври, проходив по мальовничій набережній могучого Дніпра, та закінчувався поряд із величним монументом Батьківщина-Мати, котру видно з будь-якої точки міста. Саме таким чином мандрівники змогли почути історію становлення Києва та зрозуміти, яке значення столиця має для всіх українців, що вона є символом нашої рідної України і живе у кожного із нас глибоко в серці.

Також діти потрапили на Співоче поле, саме в період буйства і цвітіння тюльпанів. Розмаїття барв та аромати, що витали в повітрі, звичайно ж, ніякими словами передати неможливо. Скільки ж пам’ятних фото було тут зроблено! І не тільки на фоні різнобарв’я квітів, а і на віковічних кручах Дніпра. Уже наприкінці мандрівки всі діти отримали солодкі подарунки від “Крил” та партнерів. І так, оновлені Карпатами та окультурені столицею, юні мандрівники вирушили до рідних домівок.