28 серпня 2013 року за підтримки народного депутата України Дениса Дзензерського та мережі кінотеатрів «Кінотема» у Дніпропетровську для дітей молодшого та середнього шкільного віку відбувся показ комедійного фільму «Смурфики 2».

«Напередодні нового навчального року ми вирішили спільними зусиллями організувати відвідування кінотеатру для вихованців дніпропетровських інтернатів та дитбудинків. Подібні заходи – важлива складова процесу соціалізації дітей із особливостями, коло спілкування яких, зважаючи на обставини, дещо обмежене», – коментує народний депутат України Денис Дзензерський.

До кінотеатру «Комунар» завітали понад 50 дітей із інвалідністю з інтернату та дитячого будинку міста. Діти подивилися другу частину захоплюючого комедійного фільму «Смурфики». Разом із кумедними персонажами, жителями чарівної країни, які випадково потрапили до стрімкого Парижа, діти розділили захоплюючі пригоди, повні непередбачених подій.

У ході відвідування кінотеатру дітей очікувала розважальна програма, підготовлена волонтерами Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила», частування попкорном, а також живе обговорення сюжетних поворотів фільму, характерів і вчинків героїв у тих чи інших обставинах.

«Ми з ентузіазмом підтримуємо проекти, спрямовані на соціалізацію дитини-сироти або дитини з інвалідністю. Наші волонтери прагнуть допомогти таким дітям вийти за рамки побуту, докладаючи максимум зусиль, щоб їх життя стало яскравішим і насиченішим», – розповідає голова Всеукраїнської благодійної організації «ВО «Крила» Ярослава Токар.