Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» у співпраці зі своїм давнім партнером – Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» надав підтримку Центральній районній поліклініці Дарницького району м. Києва (вул. Архітектора Вербицького, 5) у проведенні соціально орієнтованого заходу до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом.

          За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, глобальний рівень захворюваності діабетом дорослого населення порівняно з 1980 року майже подвоївся, збільшившись з 4,7% до 8,5%. В Україні, за повідомленням прес-служби Міністерства охорони здоров’я, поширеність діабету за останні 10 років зросла наполовину. У 2016 році в країні на діабет хворіло більше 1,2 млн. чоловік, 6,5% всіх випадків захворювання склав цукровий діабет I типу.

       Тож, до Всесвітнього дня боротьби з цією небезпечною недугою, 14 листопада 2018 р. медичні працівники поліклініки проводили масовий огляд людей та за призначенням безкоштовно роздавали їм надані Фондом ліки, а саме: препарати – “Укрлів” та “Амлостат”. “Укрлів” виготовляється компанією “Кусум Фарм”, що знаходиться в Сумах. Його діючою речовиною є урсодеоксихолієва кислота. Цей засіб застосовують при захворюваннях печінки, жовчовивідних шляхів та у разі біліарної патології. Препарат “Амлостат” головною діючою речовиною має S(-)амлодипін бесилат. Він використовується для запобігання серцево-судинним порушенням у пацієнтів з артеріальною гіпертензією з трьома супутніми факторами серцево-судинного ризику, а також для розчинення рентгеннегативних холестеринових жовчних каменів діаметром до 15 мм у хворих з функціонуючим жовчним міхуром. У підсумку, зазначені препарати отримали понад 100 учасників акції.

         Наголошуємо, що ця благодійна акція продовжується, і всі, кому необхідні зазначені препарати, можуть звернутись до МБФ “Крила” та безкоштовно їх одержати. Адреса фонду: м.Київ, вул.Сімферопольська 5/1, офіс ДГВ. Тел.: (098) 096-47-81.

         За допомогу в організації цього соціально важливого заходу висловлюємо щиру вдячність: директору Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» Кобець О.А. та керівнику програми «Крокуємо в країну Здоров’я» Благодійного    фонду «Об’єднання світових культур» Лисенко Л.Л. – за безкоштовне надання   медикаментів для підтримки людей із цим захворюванням; начальнику відділу   охорони здоров’я Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Грицишин Лесі Михайлівні та Голові Громадської ради при Дарницькій РДА м. Києва Гойко Тетяні Олексіївні – за співпрацю та турботу про людей.