19 січня 2014 року в Харкові в Палаці спорту «Локомотив» відбувся 4-й Міжнародний турнір KharkovOpen CUP з карате-до, версія WKF. В рамках цього турніру були організовані перші в Україні змагання з карате-до серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках.

Київ представляли спортсменки Уляна Смирнова (спортивний клуб «Чемпіон») та Олена Молоданова (спортивний клуб «Шкільний спорт»).

Після нагородження

«Я займаюся карате вже більше 2 років. До сьогодні я брала участь у показових виступах, їздила на спортиво-реабілітаційні збори з карате в Євпаторію І ось нарешті видався шанс взяти участь в чемпіонаті такого рівня, адже раніше в Україні ніколи не проводилися подібні заходи для спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату», – розповідає золотий призер турніру Уляна Смирнова.

Тренери Уляни і Олени дуже пишаються своїми підопічними, адже участь у турнірі – це вже досягнення. Слід зазначити, що цей турнір – один з кроків на шляху до участі на чемпіонаті світу, який пройде в г.Бремен (Німеччина).

Смирнова Уляна під час виступу

Всього у 4-му Міжнародному турнірі Kharkov Open з карате-до взяло участь близько 400 спортсменів з України, Росії, Азербайджану, Туреччини, Білорусі та Грузії.

На заході були присутні керівники спортивних федерацій всіх країн-учасниць, а також представники Харківської облдержадміністрації та Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту. Організатором турніру є Українська Федерація Карате.