“За безпечний відпочинок” – так називається акція, проведена рятувальниками ГСЧС в Дніпропетровській області спільно з волонтерами 16 серпня в Дніпропетровську.

Захід проходив в несанкціонованих місцях відпочинку біля води та був присвячений темі безпечних вихідних та попередження загибелі людей під час купання.

“Під час такої виснажливої ​​спеки все більше людей виходять на прилеглі пляжі. Наше завдання в тому, щоб донести до кожного, як правильно, безпечно відпочити і берегти себе і своїх близьких від непоправного,” – розповідає волонтер ВБО “ВО” Крила” Катерина. Дівчина не вперше бере участь у подібних акціях і впевнена в тому, що вони дуже допомагають людям.

Відпочиваючі, до слова, позитивно сприймали появу рятувальників і волонтерів, прислухалися до порад і рекомендацій. З населенням провели короткі інструктажі з питання безпечної поведінки на воді, роздали інформаційні листівки та нагадали правила першої долікарської допомоги потерпілим, а також про попередження лісових пожеж в жарку погоду.

Нагадаємо, рейд проходив в чотирьох найбільш популярних серед дніпропетровців місцях стихійного відпочинку: у кар’єрі на ж/м Червоний Камінь, на каналі на ж/м Фрунзенський, на ж/м Перемога-1 і вздовж ж/м Перемога на косі. У всіх зазначених місцях було багатолюдно, серед відпочиваючих були молодіжні компанії, пенсіонери, сім’ї з маленькими дітьми, рибалки.

В цілому, рятувальники та волонтери провели інструктаж більш 300 відпочиваючим, відзначивши особливу важливість купання малолітніх дітей під постійним наглядом дорослих.

IMG_8313 IMG_8279 IMG_8278 5dn