26 грудня 2014 року відбулася традиційна передноворічна зустріч людей з інвалідністю, що пересуваються за допомогою інвалідного візка, громадської міської організації інвалідів «Дніпропетровська молодіжна ліга інвалідів-візочників”.

Близько 60 осіб зібралося у теплому колі друзів, аби привітати один одного із новорічними святами та підвести підсумки  роботи Ліги у 2014 році. Свято відбулось у теплій доброзичливій атмосфері, з привітаннями та частуванням.

Свою підтримку організації, яка стоїть на захисті прав людей з інвалідністю, у своєму новорічному привітанні висловив і народний депутат України, почесний президент ВБО “ВО “Крила” Денис Дзензерський.

«Ліга за свою мету ставить захист законних інтересів громадян-членів організації, які опинилися у складних життєвих обставинах. Крім того, їхня діяльність спрямована на забезпечення виконання державних обіцянок людям з інвалідністю відносно реалізації їх прав у суспільстві. Я переконаний, що взаємоспівпраця держави із подібними організаціями є вкрай необхідною,так як вона гарантує всебічну  участь держави у житті  цієї соціальної  категорії. Щодо свята, то звісно, подібні заходи для людей із обмеженими можливостями є вкрай необхідними і тому ми намагаємось їх всіляко підтримувати. Європейське суспільство не може відбутися без таких елементарних речей, як обмін думками у неформальному спілкуванні», – коментує Денис Дзензерський.

Волонтери ВБО “ВО “Крила” та учасники заходу висловили спільну надію на те, що Новий рік принесе зміни на краще, подарує українцям мир та злагоду, щастя та добробут у кожну родину.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернувся Голова правління ГМОі «Дніпропетровська молодіжна Ліга» Олег Ткачов, подякувавши також партнерам за участь в організації свята.

Зустріч, що давно стала традиційною, неодмінно відбудеться і наступного року!