Вітаємо з 10 річницею Українську Федерацію Карате! Пишаємося тривалою та дійсно продуктивною співпрацею з Міжнародним благодійним фондом «Волонтерське об’єднання «Крила»!

Радіємо, що проект «Карате для людей з інвалідністю», який ми розпочинали спільно, приносить великі здобутки та спортивний результат!

Це десятиріччя стало довгоочікуваною самореалізацією людей з інвалідністю у сфері спорту, здійсненням мрії багатьох тренерів, які вклали свої зусилля та вміння у своїх вихованців, та початком нової дивовижної сторінки в історії карате.

Спільними зусиллями було забезпечено роботу 143 карате-клубів по всій Україні, створено потужне ком’юніті з понад 11 тисячами спортсменів, проведено 34 внутрішніх турніри протягом лише останнього року і отримано визнання більш, ніж 13 тисяч відвідувачів.

Українська Федерація Карате об’єднала любителів і професіоналів цього елегантного, потужного бойового мистецтва. Юнаки, що лише починають свій шлях, батьки, що підтримують своїх дітей, спортсмени з досягненнями, тренери, судді та члени місцевих адміністрацій – всі разом здобули Національній збірній право вперше в історії України брати участь в Олімпійських іграх Токіо 2020.

Вітаємо наших партнерів з цією перемогою! І бажаємо активного зростання всієї великої спортивної сім`ї!