Міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання Крила” допоміг з організацією поїздки дітей та молоді з інвалідністю на екскурсію до Вінниці. На прохання керівництва громадської організації молоді з інвалідністю “Крок у майбутнє” «Крила» профінансували замовлення автобусу для подорожі на 50 екскурсантів.

Серед тих, хто поїхав на екскурсію до Вінниці, були діти, що пересуваються на інвалідних візках, а також на милицях. Більшість із них живуть за межею бідності, однак навіть у такій непростій ситуації не втрачають оптимізму та жаги до життя. Це обдарована і творча молодь. Юнаки та дівчата мають добрі і чисті серця та ясний розум, з ними приємно працювати та їх підтримувати”, – зазначила голова фонду Ярослава Токар.

Головною ціллю поїздки був візит до музичного фонтану Roshen. Він є одним із найбільших у Європі в своєму роді. Світломузичний фонтан розташований у руслі річки Південний Буг і простягається на 140 метрів, при цьому випускаючи струмені води на висоту до 60 метрів. Молодь була просто в захваті від побаченого шоу. Самі організатори заявляють, що місцевим жителям та гостям найбільше подобаються програми з синхронізацією музики, світла та лазерних проекторів – “Маленький принц” та “Шоу ельфів”.

Окрім цього, діти насолодились краєвидами Південного Бугу, прогулюючись його мальовничими берегами. Також учасники поїздки завітали до місцевого зоопарку та ботанічного саду.

Провівши захоплюючий день у чудовому місті та дружній компанії, молоді юнаки та дівчата повертались додому стомленими, але щасливими і сповненими вражень.

За спонсорську підтримку проекту висловлюємо подяку народному депутату України Денису Дзензерському.

А емоції — вони красномовні у фільмі, створеному молодим і талановитим юнаком, який пересувається на візку, та був учасником програми — Сашею Пастушенко.