Міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання “Крила” докладає чимало зусиль не тільки для розвитку та оздоровлення майбутніх офіцерів із Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Богуна, але і для їх відпочинку. Так, в неділю, 21 травня, ліцеїсти отримали можливість відвідати Національний спортивний комплекс “Олімпійський” та бути присутніми на футбольному поєдинку легендарного київського “Динамо” із луганською “Зорею”.

Веселі та збуджені, богунівці зручно розмістились на трибунах. Матч розпочався о 21:00 і проходив в рамках 30-го туру Чемпіонату України. Кожен визначив свого фаворита. У перші хвилини поєдинку динамівці забили перший гол у ворота суперника. А потім луганчани пішли у контратаку і вже через 13 хвилин зрівняли рахунок, а у другому таймі взагалі вирвались вперед. “Динамо” отримало достойного суперника, і зустріч закінчилась з рахунком 1:2 на користь гостей – луганської “Зорі”.

Незважаючи на програш легендарного футбольного клубу, ліцеїсти повертались додому задоволені, раді, повні емоцій та стомлені. На протязі всього матчу ніхто з них не міг всидіти на місці – вболівали, кричали, тупцювали, раділи і переживали за гравців на полі.

“Звичайно жаль, що біло-сині програли. Я за них вболівав і дуже радів, коли команда забили гол в ворота “Зорі” вже на 14 хвилині матчу. Проте дуже радий, що зміг потрапити на “Олімпійський” і побачити на власні очі своїх кумирів. Футбол любив завжди. Реброва пам’ятаю з дитинства, коли він сам іще бігав по полю, а не займався тренерством”, – поділився своїми враженнями один із ліцеїстів.

“Крила” щиро дякують своєму незмінному партнерові компанії Energy Media за 100 придбаних білетів для майбутніх офіцерів і подаровану хлопцям можливість повболівати за своїх фаворитів.