29 грудня 2018 р. Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання “Крила”» вкотре організував і провів благодійну акцію «Від серця до сердечка» для дітей і молоді з особливими освітніми потребами, які обмежені у вільному пересуванні внаслідок тяжких захворювань; дітей-сиріт та осіб, які через свої фізичні чи інші обмеження потребують соціальної підтримки та піклування.

Цього дня захід проводився для вихованців соціального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» Дарницького району м. Києва, з яким Фонд співпрацює вже багато років. Сьогодні представники благодійного фонду разом із Дідом Морозом, Снігуронькою, аніматорами та казковими персонажами відвідали домівки більше 60 дітей, щоб подарувати їм подарунки та зробити зиму по-справжньому чарівною і прекрасною, сповненою чудес і здійснення мрій.

Саме сьогодні вперше побачили Снігуроньку 11-місячні немовлята-близнята Тимофійчик та Софійка; разом з 8-річним братиком Охріменком Іллею та 4-річним Микитою вперше розглядав казкових героїв і Денис (5 місяців). Для Юшник Анастасії цьогорічна акція також стала незабутньою, адже саме сьогодні вона святкує свій 15-й День народження.

Чекали на цей захід і чимало молодих людей (Пастушенко Олександр, Шабатін Євген та ін.). І не важливо скільки років учасникам акції – всі чекають на свято, дива і подарунки. Під час зустрічі з довгоочікуваними казковими гостями діти і молодь ділилися своїми мріями та гарним настроєм, а хто не міг говорити – висловлювали свої думки мімікою та блиском в очах.

На перший погляд, цю зустріч можна розцінювати як веселе проведення часу, але ми знаємо, що її користь виходить далеко за рамки приємного дозвілля. «Такі акції – це не лише увага до дітей і молоді, яким важко самим пересуватися та здійснювати свої задуми та плани, а й важливий інструмент у сфері соціалізації та соціокультурного розвитку, вмінні здобувати навички вільного спілкування та долати страх у висловлюванні своїх думок у небуденній обстановці перед поважними й дорогими гостями. Вони чудово впливають на емоційний і психологічний стан наших дітей та допомагають їм ставати більш впевненішими в собі й потрібними суспільству» – ділиться враженнями мати 16-річного Шабатіна Євгена, який вже не перший раз бере участь у заході.

У свою чергу МБФ «Волонтерське об`єднання “Крила”» висловлює глибоку подяку всім, хто долучився до організації та проведенні благодійної акції, а саме: народному депутату України Денису Дзензерському, депутату Київської міської ради Володимиру Гончарову, ГО “Дарницька громадська варта”, принт компанії «Баркод», БФ “Об`єднання світових культур”, Відділу культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (начальник – Наталія Мельничук) та головному спеціалісту відділу культури Марині Романович, представнику парафії святих Бориса та Гліба УГКЦ на Позняках Михайлу Тарнаю; Тетяні Пазюрі, Анні та Дмитру Нурмухамедовим, Ірині Вакуловській – за подарунки; незаміному Діду Морозу Сергію Власенко та волонтерам Київського інституту інтелектуальної власності та права Владі та Катерині за рольову участь у проекті. Дякуємо і нашому фотографу Євгенію Кершкову за передані почуття та фото на згадку.

Віддаючи серце дітям, посилаючи їм свою любов і щирість почуттів, ми дуже радіємо можливості створювати справжню казку і плануємо надалі дарувати нашим дітям можливість вірити у здійснення новорічних мрій. Змінюємо на краще життя наших дітей від серця до сердечка!