Поринути у справжню новорічну казку волонтери ВБО «ВО «Крила» запросили  вихованців школи-інтернату для дітей із наслідками поліомієліту та ДЦП, що у Дніпропетровську. Захід відбувся 24 грудня в БК «Машинобудівників».

«Приємно бути Дідом Морозом і дарувати дітям радість. Радість, яка черпається із казки,  де  неймовірні фантастичні пригоди та кумедні герої. В свою чергу, відвідування театру, моменти спілкування з однолітками та обмін думками – є вкрай важливим елементом культурного розвитку дітей, формування у них почуттів гуманності та доброзичливості. Окрім того, радіти новорічним дивам не заборонено і дорослим. Супроводжуючі також отримують в такі моменти неймовірне естетичне задоволення», – коментує голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Святковий захід, новорічну казку «Як Коза із Вовком помирилися», відвідали близько 50 дітей – вихованці школи-інтернату №90 та малеча зі сходу країни, яка зі своїми сім’ями тимчасово проживає у Дніпропетровську.

Новорічна казка лишила приємні враження, а зустріч із Дідом Морозом видалась справді дивовижною, запевняють маленькі глядачі. В очікуванні новорічних канікул та різдвяних свят діти в піднесеному настрої розійшлися по своїх домівках.