4 жовтня ліцеїсти навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І. Богуна (м. Боярка) відвідали Верховну Раду України. А саме: 67 курсантів віком від 13 до 15 років із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та тих, чиї батьки є учасниками АТО та інші ліцеїсти.

Захід відбувся на запрошення ГО «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громадянських ініціатив» при сприянні ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила».

Для ліцеїстів була організована загально-оглядова екскурсія стінами Верховної Ради. Діти побували у центрі парламентського життя, кожен зміг відчути себе парламентарієм, побувавши в кулуарах та на балконі сесійної зали, відчути атмосферу місця, де приймаються Закони України та вирішуються державні справи.

Також для зустрічі організатори запросили народних депутатів — випускників Київського військового ліцею імені І. Богуна, які розповіли про роль ліцею в житті кожного із них. Ліцеїсти мали можливість поспілкуватися з депутатами на тему актуальних питань сьогодення та їхнього майбутнього. Це живе спілкування особливо вразило молодих курсантів, як і привітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

«Наша благодійна організація других рік поспіль співпрацює із Київським військовим ліцеєм імені Богуна, організовуючи для ліцеїстів різноманітні заходи із національно-патріотичного та культурно-дозвільного спрямування. Наразі, ми вважаємо, що відвідання найвищого законодавчого органу нашої держави — Верховної Ради України, стане вагомим внеском у навчально-виховний процес майбутніх захисників Вітчизни, який сприятиме формуванню у них патріотичного світогляду та становленню їх як справжніх особистостей», – зазначила Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.