10 грудня в рамках спільного проекту національно-патріотичного виховання дітей ВБО «ВО «Крила» та БФ “Я вірю в Україну” за сприяння Міністерства молоді та спорту України у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна юним кадетам була презентована книга “100 днів полону. Або позивний 911”.

Автором книги є волонтер, людина, яка 100 днів перебувала у полоні у бойовиків на Сході країни, юрист Валерій Макєєв.

Книга розповідає про ув’язненння в підвалі, примусових роботах, погрозах і приниженнях. Автор ні в книзі, ні у спілкуванні не скупиться на емоції, розповідаючи про дні у полоні і про звільнення, яке відбулося в листопаді минулого року завдяки волонтерам і бійцям 92 бригади.

«Це не перший захід, націлений на національно-патріотичне виховання дітей та молоді, організоване нашими фондами. Ось, наприклад, 8 грудня ми запрошували до ліцеїстів дитячий театр “Ромео і Джульєтта” із Запоріжжя, який представив мюзикл «Синички» на тему україно-російського конфлікту. Діти просто вразили театральною грою і самою тематикою вистави. Патріотизм і любов до України, боротьба між добром і злом не залишили нікого байдужими. Кадети аплодували стоячи. У подяку ми організували дітям екскурсію в Києво-Печерську Лавру, пригостили солодощами», – говорить Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

ВБО «ВО «Крила» висловлює подяку Почесному Президенту фонду Денису Дзензерському за підтримку проектів, партнерам – БФ “Я вірю в Україну” та ГО “Моє місто – Рубіжне” за спільну діяльність.