22 жовтня 2015 р. у Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації відбувся XV районний Гала-концерт міського фестивалю “Повіримо у себе” дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ.

У Фестивалі взяли участь колективні та індивідуальні творчі роботи дітей та молоді з інвалідністю Дарницького району столиці у двох вікових категоріях: діти – віком до 18 років та молодь – віком від 18 до 35 років.

Переможці були нагороджені у номінаціях вокально-хорового та естрадно-інструментального жанрів, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв, авторської поезії та прози, інше.

Памятними подарунками та солодощами від ВБО “ВО “Крила” та партнерів – СОК “Планета спорт” і УФК були відзначені ті учасники Фестивалю, які займаються спортом, відвідуючи заняття з плавання, по карате та тренування на спортивних батутах, які проходять для них безкоштовно у спортивних клубах партнерів.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, за допомогу у вирішенні соціальних проблем дітей і молоді з функціональними обмеженнями подяку Голови Дарницької РДА Сінцова Г.Л. отримала Голова ВБО “Крила” Ярослава Токар.

“Гасло фестивалю “Мрій, поки мрія не збудеться”- найкраще передає атмосферу, що вирувала на Фестивалі. Такі творчі, талановиті, спортивні діти мріють, аби їхні таланти були гідно оцінені нами, дорослими. Представлені учасниками виступи та творчі роботи закликають до діалогу між дорослими і дітьми, підкреслюють проблеми,що найбільш хвилюють молодь, та звісно ж, закликають світ до миру. Країна дитячих мрій і бажань безмежна, і ми, дорослі, мусимо цим перейматися”, – зазначила Ярослава Токар під час свого виступу при нагородженні.

Всіх учасників конкурсу відзначили дипломами, цінними подарунками, а переможців – статуетками – символічно до Фестивалю.

Під час концерту своїми виступами дітей вітали Заслужена артистка України Оксана Крукевич та Народна артистка України Алла Попова.

В рамках заходу відбулася виставка творчих робіт дітей та молоді з інвалідністю, які брали участь у Фестивалі.

У холі Дарницької адміністрації гостей та учасників Фестивалю розважали веселі аніматори, яких запросили для дітей ВБО «ВО «Крила» та ГО «Рада батьків».

Переможці районного туру братимуть участь у Гала – концерті Київського міського фестивалю «Мрії збуваються» та у разі перемоги отримають статус Лауреата Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді «Повіримо у себе».

Організаторами XV Фестивалю творчості «Повір у себе» виступили  Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дарницького  району міста Києва та Центр соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району столиці.