21 грудня у ресторані «Штандарт» для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району Києва відбулося свято з нагоди Нового 2016 року.

Передноворічну зустріч дітям та молоді з інвалідністю подарували Всеукраїнська благодійна організація «ВО «Крила», БО «БФ «Справжня щира допомога», ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів — СВЄТОЧ». Партнерами у проведенні заходу виступили ресторан “Штандарт”, СОК “Планета спорт”, Ротарі-клуб “Київ-Сіті”.

На свято завітало близько 40 молодих людей з інвалідністю, вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва, частина з яких на візках, їх батьки, колектив Центру. У теплій дружній атмосфері затишного кафе молодь поспілкувалася та взяла участь у цікавій програмі, яку для них підготували організатори.

Веселі конкурси та вікторини для молоді провели аніматори. Зразковий хореографічний ансамбль “ВеснАдія” виконав танцювальні номери ”Весела Вечірка” , “Моя Україна”.

Привітати молодь напередодні новорічних свят завітав і Дід Мороз. Також у рамках заходу відбулося шоу мильних кульок від продюсерської студії Сергія Власенка, яке не залишило байдужим нікого.

Голова Правління Ярослава Токар побажала дітям та молоді впевненості у завтрашньому дні, віри в майбутнє. «Якщо кожен у житті зможе ощасливити хоча би одну людину, то у світі будуть лише одні щасливі. Можливо, і світ зміниться та стане добрішим. Напередодні новорічних свят за допомогою друзів-партнерів, нам вдалося ощасливити понад 40 дітей, а також їх батьків, організувавши ну просто неймовірне та веселе новорічне свято. Я завжди з радістю готую подібні заходи. Крім святкового настрою ми для дітей із інвалідністю даруємо радість спілкування. А це те, що зумовлює їх виходити за рамки буденності та домашнього простору. Я хочу сказати всім учасникам “щире дякую” за емоції,  партнерам — за співпрацю, нашому ведучому Олександру Кулабухову за гарний настрій та веселі конкурси, а молодому фотографу Євгенію Кершкову  за те, що пам’ять від заходу залишиться у його неймовірних роботах», – розповідає Ярослава.

Також на свято завітав гість із Донецької області, військовий капелан, волонтер ГО “Капеланське служіння війську” Володимир Стрельцов, який привітав присутніх зі святом, передав привіт від дітей Донецької області, побажав миру та добра. Вітальне слово молодь почула і від волонтера Луганської області, голови ГО “Моє місто-Рубіжне” Сергія Власенка. На знак єдності дітей Києва та Донбасу, волонтери подарували кожному кульку Миру.

Всі учасники заходу отримали подарунки від організаторів, а також позитивні емоції та гарний настрій на всі свята. І молоді люди висловили сподівання на повторення таких зустрічей.