26 квітня 2014 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ пройшла акція «Разом за чистий Центр і навколишнє середовище».

У рамках акції колектив Центру разом з його вихованцями та їх батьками привели в порядок приміщення і прилеглу територію установи, висадили вічнозелені чагарники і квіти.

У дружній і невимушеній атмосфері діти виконували поставлені завдання. Допомогe їм надавали волонтери ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» та ГО «Будь активним!».

«Подібні заходи, безсумнівно, сприяють згуртованості дітей, викликають у них почуття соціальної солідарності. Беручи особисту участь у таких акціях, у них виникає розуміння важливості збереження чистоти місця, в якому вони щодня перебувають», – говорить Голова ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

За словами заступника директора Центру Наталії Гребенко, захід пройшов успішно. «Об’єднавши зусилля, ми швидко навели порядок і красу в Центрі. Я думаю, що дана акція стане традиційною та за підтримки нашого партнера – благодійного фонду «Крила», який взяв на себе всі витрати на ремонтні матеріали, – проводитиметься щорічно», – зазначила вона.

«Хочеться висловити особливу подяку волонтерам Олександру Сівчікову, Ніні Гаєвській, Тані Тупий, які нам допомагали. Вони дуже відповідально підійшли до справи і виконали величезну роботу», – зазначила керівник акції Уляна Смірнова.