Під час новорічних та різдвяних свят відбулася напевно найважливіша щорічна акція ВБО «ВО «Крила», спрямована дарувати миттєвості щастя і привітання від Діда Мороза діткам соціальних категорій у них вдома.

Акція «Від серця до сердечка» спрямована, в першу чергу, на дітей обмежених у спілкуванні, які не виїжджають на новорічні заходи і гуляння через тяжкі форми захворювань та прикутість до ліжок, а також дітей-сиріт.

«У цьому році ми вирішили дещо розширити список дітей для привітань, додавши до нього малечу із малозабезпечених сімей, багатодітних, дітей переселенців та дітей учасників АТО. «Від серця до сердечка» – так назвали акцію в цьому році. Ці діти різні, і бажання у них різні, і почуття їхні різняться, але як же однаково широко розплющують вони свої оченята, коли на порозі з’являється справжній Дід мороз та ще й з подарунками! У цьому році це більше 80 оченят…», – розповіла Голова Правління ВБО «ВО «Крила» та цьогорічна снігуронька Ярослава Токар.

ВБО «ВО «Крила» висловлює подяку окремим членам ГР при Дарницькій РДА за фінансову допомогу у проведенні заходу (Марині Лук`яновій, Віталію Кершкову), за сувенірні подарунки – БФ “Турбота поколінь”, Голові Дарницької РДА Геннадію Сінцову за всебічну підтримку від адміністрації, і звичайно, найкращому у світі Діду Морозу Сергію Власенко (продюсерський центр «Зоряне сяйво») та фотографу-оператору Євгену Кершкову, які змогли відкрити дитячі серця та передати їх почуття дорослим.

«Вже близько двадцяти років як була започаткована Новорічно-Різдвяна святкова акція «Подаруй дітям радість» працівниками Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Київ. Щорічно помічники Центру – волонтери вітають маломобільних діток із Новорічно-Різдвяними святами.

Цьогоріч, як і два попередні роки, ми дякуємо ВБО «ВО «Крила», яка до своєї програми «Від серця до сердечка» включила адресні привітання вихованців нашого Центру. Загалом це близько 17 сімей, близько 20-ти дітей. Ці діти прикуті до ліжок, і не можуть приймати участь у новорічних заходах, що проводяться для них у нашому Центрі та спілкуватися з іншими дітьми. Але вони також вірять у новорічні дива, з великим нетерпінням чекають Новорічних героїв Святого Миколая чи Дідуся Мороза, Снігуроньку та різних казкових героїв з Новорічними подарунками, на які чекає кожна дитина», – висловилася Директор Центру Людмила Новік.

Радість відчули не тільки діти, але й велику вдячність висловили батьки, з якими вони раділи, зустрічаючи гостей, отримуючи привітання та подарунки.

За все ми щиро вдячні Богу.
Весь сенс життя лише у Нім.
Він сам нам вибере дорогу,
Ведучи нас у Божий дім.

Відео : https://youtu.be/OO4VKhUfPvU