«ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» продовжує співпрацю з Київським військовим ліцеєм імені І. Богуна, направлену на культурний та національно-патріотичний розвиток дітей. Зокрема, особлива увага приділяється ліцеїстам – дітям-сиротам, дітям, які позбавлені батьківської опіки, та дітям загиблих учасників АТО.

У вересні плідною була співпраця з навчально-оздоровчим комплексом Київського військового ліцею імені І. Богуна, що у місті Боярка. Новий навчальний рік для ліцеїстів розпочався рядом цікавих заходів. А саме, при підтримці ВБО «ВО «Крила» була організована екскурсія до монументу Батьківщина-мати  – символу відваги й сили українського народу, який розташувався на дніпровських схилах та є найкращим оглядовим майданчиком майже всієї столиці.

ВБО «ВО «Крила» зробила свій внесок у поїздку дітей до Національного дендрологічного парку «Софіївка» в Умані на Черкащині. Для ліцеїстів була проведена цікава екскурсія мальовничими місцями парку.

Крім цього незабутні враження діти отримали від відвідування щорічного фестивалю Ukraine Avia Fest, що проходив з 16 по 18 вересня в Державному музеї авіації. Ліцеїсти побачили вражаючі зразки літаків малой авіації України на землі та у небі, дельтаплани, планери, квадрокоптери, а також топові експонати великої авіації України.

Всього у заходах, які були проведені ВБО «ВО «Крила», взяли участь більше 240 ліцеїстів віком від 13 до 15 років.