До Дня захисту дітей та нагоди свята останнього дзвоника Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Слов’янської міської ради Донецької області отримала бажаний подарунок.
ВБО «ВО «Крила» та пані Христина Еліяшевська-Шрайбі подарували школі радіомікрофони.
«Ми були раді зробити нашим друзям потрібний подарунок. Давно співпрацюючи із миколаївцями, ми знаємо повний перелік потреб, які б задовольнили функціонування закладів освіти. І всіма шляхами намагаємось забезпечувати їх. Дякую, що є люди, які чують силу прохання, і з такими людьми ми завжди в піднесенні», – зазначила Голова Правління Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила» Ярослава Токар.

«Дорогі діти, дорогі вчителі! Я була дуже рада приєднатися до такої акції, знаючи потреби навчальних закладів в Україні. Я дуже хотіла приїхати до Вашої школи і познайомитися з Вами і з Вашим колективом, але не вдалося… Маю надію, що ще буде нагода зустрітися і поспілкуватися. Ми з друзями в Канаді та Франції вирішили допомагати українським солдатам, які зараз захищають країну від агресора, але ми не байдужі до заклику дітей. Бажаю Вам великих успіхів в науці та житті, щоб Ви молоді процвітали, і так буде процвітати Україна! Слава Україні!», – привітала учнів пані Христина.