У період з 17 по 30 липня 2016 року ВБО «ВО «Крила» та ГО «Служба соціального захисту НВР Правий сектор» організували для 40 дітей – дітей учасників АТО та дітей з інвалідністю, відпочинок у ДОК «Бригантина» (м. Скадовськ, Херсонська область).

Спонсорами програми виступили французька благодійна асоціація «Привіт дітям Чорнобиля» та юридична компанія «Студія права».

«Бригантина» – це  чотири сучасні капітальні триповерхові  корпуси, повноцінне п`ятиразове харчування, аквапарк та  напіволімпійський баcсейн.

Перебуваючи у таборі, діти  відвідували стаціонарний клуб-кінотеатр, тренажерний майданчик, вітамін-бар, приймали участь у щоденних вечірніх шоу-програмах, дискотеках, дивилися на шоу салютів. Окрім того, відвідували гуртки за інтересами, фестивалі, турніри та багато іншого. І звісно, діти оздоровлювалися, купаючись та засмагаючи на морі.

«Зробити дитину щасливою зараз легко, складніше дати їм шанс на успішне майбутнє. Тому ми працюємо далі і ще раз дякуємо нашим спонсорам за подарований відпочинок, безмежні емоції та крок до старту щасливого майбутнього нашим дітям», – зазначила Анна Демиденко, співорганізатор проекту.